Tato nemovitost není dostupná

Praha Krásný podkrovní byt v rodinném domě 3+1 k pronájmu, Dolní Počernice, ulice Listopadová

Praha Krásný podkrovní byt v rodinném domě 3+1 k pronájmu, Dolní Počernice, ulice Listopadová Praha Krásný podkrovní byt v rodinném domě 3+1 k pronájmu, Dolní Počernice, ulice Listopadová Praha Krásný podkrovní byt v rodinném domě 3+1 k pronájmu, Dolní Počernice, ulice Listopadová Praha Krásný podkrovní byt v rodinném domě 3+1 k pronájmu, Dolní Počernice, ulice Listopadová Praha Krásný podkrovní byt v rodinném domě 3+1 k pronájmu, Dolní Počernice, ulice Listopadová Praha Krásný podkrovní byt v rodinném domě 3+1 k pronájmu, Dolní Počernice, ulice Listopadová Praha Krásný podkrovní byt v rodinném domě 3+1 k pronájmu, Dolní Počernice, ulice Listopadová Praha Krásný podkrovní byt v rodinném domě 3+1 k pronájmu, Dolní Počernice, ulice Listopadová Praha Krásný podkrovní byt v rodinném domě 3+1 k pronájmu, Dolní Počernice, ulice Listopadová Praha Krásný podkrovní byt v rodinném domě 3+1 k pronájmu, Dolní Počernice, ulice Listopadová Praha Krásný podkrovní byt v rodinném domě 3+1 k pronájmu, Dolní Počernice, ulice Listopadová Praha Krásný podkrovní byt v rodinném domě 3+1 k pronájmu, Dolní Počernice, ulice Listopadová Praha Krásný podkrovní byt v rodinném domě 3+1 k pronájmu, Dolní Počernice, ulice Listopadová Praha Krásný podkrovní byt v rodinném domě 3+1 k pronájmu, Dolní Počernice, ulice Listopadová Praha Krásný podkrovní byt v rodinném domě 3+1 k pronájmu, Dolní Počernice, ulice Listopadová Praha Krásný podkrovní byt v rodinném domě 3+1 k pronájmu, Dolní Počernice, ulice Listopadová Praha Krásný podkrovní byt v rodinném domě 3+1 k pronájmu, Dolní Počernice, ulice Listopadová Praha Krásný podkrovní byt v rodinném domě 3+1 k pronájmu, Dolní Počernice, ulice Listopadová

Krásný podkrovní byt v rodinném domě nalezneme v Praze 9 – Dolní Počernice. Příjemná vilová čtvrť poskytuje klidné bydlení, a přesto se skvělou dostupností do centra. V roce 2007 proběhla celková rekonstrukce domu. Byt 3+1 je umístěn v 1. patře a má rozlohu 120 m2. Jako podlažní krytina je zde dlažba a koberce. Kabely k připojení jsou připraveny k použití. Je zde možnost úložního prostoru na půdě. Byt se nachází v klidné části Prahy s rodinnými domy. Během pár minut se ocitnete v přírodě a můžete podnikat dlouhé procházky. Parkování je možné před domem ve dvoře. Opravdu klidná lokalita s výborným spojením do centra města díky příměstkému vlaku – 14 minut na Masarykovo nádraží. Cesta autem do centra trvá přibližně 20 minut.

Občanská vybavenost

dopravní spojení bus, vlak 14 minut do centra

Telekomunikace

telefon
50.085416
14.571229
Listopadová, Praha 9 - Dolní Počernice, Czech Republic
Cena
14 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 3.000,-
ID nabídky28786
AdresaListopadová, Praha 9 - Dolní Počernice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha120 m²
Balkónne
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Jiří Pospíšil
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter