Tato nemovitost není dostupná

Nádherný hotel s restaurací v obci Nejdek, lukrativní lokalita, Krušné Hory

Nádherný hotel s restaurací v obci Nejdek, lukrativní lokalita, Krušné Hory Nádherný hotel s restaurací v obci Nejdek, lukrativní lokalita, Krušné Hory Nádherný hotel s restaurací v obci Nejdek, lukrativní lokalita, Krušné Hory Nádherný hotel s restaurací v obci Nejdek, lukrativní lokalita, Krušné Hory Nádherný hotel s restaurací v obci Nejdek, lukrativní lokalita, Krušné Hory Nádherný hotel s restaurací v obci Nejdek, lukrativní lokalita, Krušné Hory Nádherný hotel s restaurací v obci Nejdek, lukrativní lokalita, Krušné Hory Nádherný hotel s restaurací v obci Nejdek, lukrativní lokalita, Krušné Hory Nádherný hotel s restaurací v obci Nejdek, lukrativní lokalita, Krušné Hory Nádherný hotel s restaurací v obci Nejdek, lukrativní lokalita, Krušné Hory Nádherný hotel s restaurací v obci Nejdek, lukrativní lokalita, Krušné Hory Nádherný hotel s restaurací v obci Nejdek, lukrativní lokalita, Krušné Hory Nádherný hotel s restaurací v obci Nejdek, lukrativní lokalita, Krušné Hory Nádherný hotel s restaurací v obci Nejdek, lukrativní lokalita, Krušné Hory Nádherný hotel s restaurací v obci Nejdek, lukrativní lokalita, Krušné Hory Nádherný hotel s restaurací v obci Nejdek, lukrativní lokalita, Krušné Hory Nádherný hotel s restaurací v obci Nejdek, lukrativní lokalita, Krušné Hory Nádherný hotel s restaurací v obci Nejdek, lukrativní lokalita, Krušné Hory Nádherný hotel s restaurací v obci Nejdek, lukrativní lokalita, Krušné Hory Nádherný hotel s restaurací v obci Nejdek, lukrativní lokalita, Krušné Hory Nádherný hotel s restaurací v obci Nejdek, lukrativní lokalita, Krušné Hory Nádherný hotel s restaurací v obci Nejdek, lukrativní lokalita, Krušné Hory Nádherný hotel s restaurací v obci Nejdek, lukrativní lokalita, Krušné Hory

Tento nádherný, zaběhlý hotel se tyčí nad malebnou obcí Nejdek situovanou v turisticky atraktivní části Krušných Hor. Hotel s krásnou vyhlídkou nabízí ubytování v deseti pokojích s celkovou kapacitou 24 lůžek vybavených satelitní televizía vlastní toaletou. Přízemí hotelu tvoří restaurace s kapacitou 40 míst, taneční sál (80 míst), toalety a provoznía výrobní prostory. V prvním patře je situována recepce, pět pokojů a sklad prádla. Druhé patro taktéž sestává z pěti pokojů, skladu prádla a zázemí pro personál. Součástí objektu je dále venkovní terasa (80 m2) s posezením pro 40 hostů. Hotel byl v letech 1995–1996 kompletně zrekonstruován, včetně rozvodů elektřiny a vody, obkladů, sanity a vybavení. Parkování je možné v přilehlých garážích (stání pro 5 aut) či na nedalekém parkovišti (cca 14 aut). V objektu je zavedena telefonní linka a internet. Vytápění objektu zajišťuje ústřední topení na tuhá paliva. Pro provoz kuchyně je třeba plyn, jehož přípojka se nachází cca 300 m od objektu. Na připojení na zemní plyn je již zpracovaný projekt včetně výstavby plynové kotelny s platným stavebním povolením. K objektu dále náleží pozemek o celkové výměže 1 600 m2. Umístění hotelu uprostřed krásné přírody s dobrou návazností na lyžařské a turistické trasy zajišťuje celoroční klientelu.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody obecní vodovod, studna
50.325271
12.749438
Limnická, Nejdek, Czech Republic
Cena
16 469 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně služeb RK a právního servisu
ID nabídky28675
AdresaLimnická, Nejdek
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku1 600 m²
Garážano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Ing. Michaela Csizmárová - Pobočka Plzeň
vedoucí pobočky

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter