Tato nemovitost není dostupná

Byt na krásném místě uprostřed zeleně, možnost přikoupit garáž.

Byt na krásném místě uprostřed zeleně, možnost přikoupit garáž. Byt na krásném místě uprostřed zeleně, možnost přikoupit garáž. Byt na krásném místě uprostřed zeleně, možnost přikoupit garáž. Byt na krásném místě uprostřed zeleně, možnost přikoupit garáž. Byt na krásném místě uprostřed zeleně, možnost přikoupit garáž. Byt na krásném místě uprostřed zeleně, možnost přikoupit garáž. Byt na krásném místě uprostřed zeleně, možnost přikoupit garáž. Byt na krásném místě uprostřed zeleně, možnost přikoupit garáž. Byt na krásném místě uprostřed zeleně, možnost přikoupit garáž. Byt na krásném místě uprostřed zeleně, možnost přikoupit garáž. Byt na krásném místě uprostřed zeleně, možnost přikoupit garáž. Byt na krásném místě uprostřed zeleně, možnost přikoupit garáž. Byt na krásném místě uprostřed zeleně, možnost přikoupit garáž. Byt na krásném místě uprostřed zeleně, možnost přikoupit garáž. Byt na krásném místě uprostřed zeleně, možnost přikoupit garáž. Byt na krásném místě uprostřed zeleně, možnost přikoupit garáž. Byt na krásném místě uprostřed zeleně, možnost přikoupit garáž. Byt na krásném místě uprostřed zeleně, možnost přikoupit garáž. Byt na krásném místě uprostřed zeleně, možnost přikoupit garáž. Byt na krásném místě uprostřed zeleně, možnost přikoupit garáž. Byt na krásném místě uprostřed zeleně, možnost přikoupit garáž.

Při rychlém jednání sleva! Nabízíme krásný byt 3+1 na velmi klidném místě v Praze 9– Kbelích. Byt je v cihlovém 2 patrovém domě uprostřed zeleně. Dostupnost do centra je dobrá, MHD na metro C jede cca 7 minut a zastávka je cca 5minut chůze od domu. K dopravě do centra je možné použít také vlak, zastávka je poblíž. Byt je v původním stavu, na západní straně jsou vyměněna okna. Ve dvou místnostech jsou parkety, na záchodě a v koupelně je mramorová podlaha. V domě vyměněné stoupačky a částečně zateplená fasáda.Topení je řešeno společným kotlem pro celý dům, ohřev vody karmou. K bytu je možné koupit garáž, která se nachází přímo před domem. Jedná se uzavřený prostor cca 20 garáží, jak hlavní vrata tak garážová vrata jsou dálkově ovládaná. Je zde voda i elektřina. (cena 250 000kč). V místě škola, školkam, zdravotní středisko, supermarket do 10minut chůze a přimé spojení autobusem do OC Čakovice a Tesca Letňany.

Občanská vybavenost

dopravní spojení MHD, VLAK

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.138231
14.552284
Studená, Praha 9 - Kbely, Czech Republic
Cena
2 750 000 Kč
celková cena
ID nabídky28533
AdresaStudená, Praha 9 - Kbely
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Balkónano
Garážano (25m2, 1 stání)
Sklepano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter