Tato nemovitost již byla pronajata

Praha 2 Kvalitně zrenovovaný byt 3+kk k pronájmu, Vinohrady, veliká terasa

Praha 2 Kvalitně zrenovovaný byt 3+kk k pronájmu, Vinohrady, veliká terasa Praha 2 Kvalitně zrenovovaný byt 3+kk k pronájmu, Vinohrady, veliká terasa Praha 2 Kvalitně zrenovovaný byt 3+kk k pronájmu, Vinohrady, veliká terasa Praha 2 Kvalitně zrenovovaný byt 3+kk k pronájmu, Vinohrady, veliká terasa Praha 2 Kvalitně zrenovovaný byt 3+kk k pronájmu, Vinohrady, veliká terasa Praha 2 Kvalitně zrenovovaný byt 3+kk k pronájmu, Vinohrady, veliká terasa Praha 2 Kvalitně zrenovovaný byt 3+kk k pronájmu, Vinohrady, veliká terasa Praha 2 Kvalitně zrenovovaný byt 3+kk k pronájmu, Vinohrady, veliká terasa Praha 2 Kvalitně zrenovovaný byt 3+kk k pronájmu, Vinohrady, veliká terasa Praha 2 Kvalitně zrenovovaný byt 3+kk k pronájmu, Vinohrady, veliká terasa Praha 2 Kvalitně zrenovovaný byt 3+kk k pronájmu, Vinohrady, veliká terasa Praha 2 Kvalitně zrenovovaný byt 3+kk k pronájmu, Vinohrady, veliká terasa Praha 2 Kvalitně zrenovovaný byt 3+kk k pronájmu, Vinohrady, veliká terasa Praha 2 Kvalitně zrenovovaný byt 3+kk k pronájmu, Vinohrady, veliká terasa Praha 2 Kvalitně zrenovovaný byt 3+kk k pronájmu, Vinohrady, veliká terasa Praha 2 Kvalitně zrenovovaný byt 3+kk k pronájmu, Vinohrady, veliká terasa Praha 2 Kvalitně zrenovovaný byt 3+kk k pronájmu, Vinohrady, veliká terasa Praha 2 Kvalitně zrenovovaný byt 3+kk k pronájmu, Vinohrady, veliká terasa

Speciální nabídka – do konce roku bydlení zdarma ve stylovém, nově rekonstruovaném 3+1 v ulici Šafaříkova na Vinohradech – luxusní byt s trojúhelníkovou terasou. Umístění bytu v posledním patře předurčuje široký výhled z terasy do okolí a směrem do centra města. Jak vidíte na fotografiích, byt je velice stylově zrekonstruován a je možné do dozařídit novým, moderním a kvalitním nábytkem. Působí svěžím dojmem díky kombinaci světlých stěn a tmavších podlah. Kuchyň je kompletně zařízena. Velikou výhodou vzhledem k nesnadnému parkování na Praze 2 je možnost využívat garáž, zabezpečenou 24 hodin denně, která je pro 2 auta obsažena v ceně bytu. Lokalita zaručuje jak kompletní občanskou vybavenost, tak bohaté kulturní vyžití. Oblast Zvonařky je krásná a klidná, se zelení na ulicích, přesto je 2 minuty od bytu I.P.Pavlova – důležitý dopravní uzel (metro „C“, tram).

Občanská vybavenost

dopravní spojení tram, metro
50.071533
14.433703
Šafaříkova, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
32 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky28482
AdresaŠafaříkova, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patro6. patro
Počet pater7
Užitná plocha160 m²
Terasaano
Balkónne
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Jiří Pospíšil
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter