Tato nemovitost není dostupná

Prodej RD v zajímavé lokalitě P4 Záběhlice k podnikatelským účelům i k bydlení

Prodej RD v zajímavé lokalitě P4 Záběhlice k podnikatelským účelům i k bydlení Prodej RD v zajímavé lokalitě P4 Záběhlice k podnikatelským účelům i k bydlení Prodej RD v zajímavé lokalitě P4 Záběhlice k podnikatelským účelům i k bydlení Prodej RD v zajímavé lokalitě P4 Záběhlice k podnikatelským účelům i k bydlení Prodej RD v zajímavé lokalitě P4 Záběhlice k podnikatelským účelům i k bydlení Prodej RD v zajímavé lokalitě P4 Záběhlice k podnikatelským účelům i k bydlení Prodej RD v zajímavé lokalitě P4 Záběhlice k podnikatelským účelům i k bydlení Prodej RD v zajímavé lokalitě P4 Záběhlice k podnikatelským účelům i k bydlení Prodej RD v zajímavé lokalitě P4 Záběhlice k podnikatelským účelům i k bydlení Prodej RD v zajímavé lokalitě P4 Záběhlice k podnikatelským účelům i k bydlení Prodej RD v zajímavé lokalitě P4 Záběhlice k podnikatelským účelům i k bydlení Prodej RD v zajímavé lokalitě P4 Záběhlice k podnikatelským účelům i k bydlení Prodej RD v zajímavé lokalitě P4 Záběhlice k podnikatelským účelům i k bydlení Prodej RD v zajímavé lokalitě P4 Záběhlice k podnikatelským účelům i k bydlení Prodej RD v zajímavé lokalitě P4 Záběhlice k podnikatelským účelům i k bydlení Prodej RD v zajímavé lokalitě P4 Záběhlice k podnikatelským účelům i k bydlení Prodej RD v zajímavé lokalitě P4 Záběhlice k podnikatelským účelům i k bydlení Prodej RD v zajímavé lokalitě P4 Záběhlice k podnikatelským účelům i k bydlení Prodej RD v zajímavé lokalitě P4 Záběhlice k podnikatelským účelům i k bydlení Prodej RD v zajímavé lokalitě P4 Záběhlice k podnikatelským účelům i k bydlení Prodej RD v zajímavé lokalitě P4 Záběhlice k podnikatelským účelům i k bydlení Prodej RD v zajímavé lokalitě P4 Záběhlice k podnikatelským účelům i k bydlení Prodej RD v zajímavé lokalitě P4 Záběhlice k podnikatelským účelům i k bydlení Prodej RD v zajímavé lokalitě P4 Záběhlice k podnikatelským účelům i k bydlení Prodej RD v zajímavé lokalitě P4 Záběhlice k podnikatelským účelům i k bydlení

Prodej zajímavého a velmi prostorného RD, dispozičně řešeného 6+1 s možností úprav. Dům prošel částečnou rekonstrukcí v roce 2008 a byl využíván jako sídlo firmy + bytová jednotka se samostatným vchodem. V přízemí se nachází vstupní hala, toalety + úklidové prostory(stro­jovna). Dále se v 1.patře nachází 2 místnosti s 2 toaletami, je zde také přístup na terasu cca 16m² s krásným výhledem. Ve 3. se nachází jedna velká místnost + 1 menší. Také se zde nachází kuchyň se zázemím a další toalety. Bytová jednotka má samostatný vchod ze dvora RD..v této bytové jednotce jsou 2 místnosti a koupelna s toaletou. Je zde také menší,ale velmi útůlná zahrádka pro venkovní posezení. V RD je garáž se dvěma místy pro parkování + lze využít místo před vjezdem do garáže pro další 2 auta. Mimo tento pozemek se nachází další možnosti parkování až pro 20 aut. RD je ze 2/3 podsklepen. Vytápění je plynové a teplou vodu zajišťuje karma, je zde i kotel. Dobrá dopravní dostupnost a veškerá občanská vybavenost v okolí.

Občanská vybavenost

dopravní spojení bus, auto

Vytápění

ústřední topení ano
50.042675
14.477398
Boční II, Praha 4 - Záběhlice, Czech Republic
Cena
10 360 000 Kč
celková cena
Poplatkycena včetně provize
ID nabídky28452
AdresaBoční II, Praha 4 - Záběhlice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater3
Užitná plocha300 m²
Plocha pozemku300 m²
Terasaano
Balkónano
Garážano (ano , 2 stání)
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lenka Konečná
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter