Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, Masarykovo nábřeží,Nové Město,sklep, vhodné i k bydlení, 111m²

Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, Masarykovo nábřeží,Nové Město,sklep, vhodné i k bydlení, 111m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, Masarykovo nábřeží,Nové Město,sklep, vhodné i k bydlení, 111m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, Masarykovo nábřeží,Nové Město,sklep, vhodné i k bydlení, 111m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, Masarykovo nábřeží,Nové Město,sklep, vhodné i k bydlení, 111m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, Masarykovo nábřeží,Nové Město,sklep, vhodné i k bydlení, 111m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, Masarykovo nábřeží,Nové Město,sklep, vhodné i k bydlení, 111m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, Masarykovo nábřeží,Nové Město,sklep, vhodné i k bydlení, 111m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, Masarykovo nábřeží,Nové Město,sklep, vhodné i k bydlení, 111m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, Masarykovo nábřeží,Nové Město,sklep, vhodné i k bydlení, 111m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, Masarykovo nábřeží,Nové Město,sklep, vhodné i k bydlení, 111m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, Masarykovo nábřeží,Nové Město,sklep, vhodné i k bydlení, 111m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, Masarykovo nábřeží,Nové Město,sklep, vhodné i k bydlení, 111m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, Masarykovo nábřeží,Nové Město,sklep, vhodné i k bydlení, 111m2 Praha, krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, Masarykovo nábřeží,Nové Město,sklep, vhodné i k bydlení, 111m2

Krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu o celkové rozloze 111 m2 se sklepem (8m²) se nachází v přízemí kompletně zrekonstruovaného secesního domu na lukrativním místě Prahy 1 – Nové Město. Možné ideálně využít k bydlení a podnikání zároveň. Prostor se stává ze 4 kanceláří. 1.kancelář – 19 m2, 2.kancelář – 29 m2, 3.kancelář – 21 m2, 4.kancelář – 24 m2. K příslušenství patří koupelna se sprchovým koutem, toaletou a kuchyňka s kuchyňskou linkou. Nové rozvody, alarm, mříže, PC síť, ISDN, 2 krát domovní telefon, plyn, nové elektrické topení, dlažba, natřená okna i dveře, vymalováno, samostatné měřiče spotřeby. Výborná dopravní dostupnost, 2 minuty tramvají na stanici metra Hradčanská – linka A, 2 minuty pěšky na metro B – Národní třída, odtud tramvají např. na Václavské náměstí, Anděl.

Telekomunikace

telefon
50.077817
14.414547
Masarykovo nábř., Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
23 500 Kč
za měsíc
Poplatky + poplatky 3.000,- Kč
ID nabídky2844
AdresaMasarykovo nábř., Praha 1 - Nové Město
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha111 m²
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter