Tato nemovitost není dostupná

Krásný luxusní byt 2+kk k pronájmu v rezidenci River Diamond poblíž nábřeží, Praha 8- Karlín.

Krásný luxusní byt 2+kk k pronájmu v rezidenci River Diamond poblíž nábřeží, Praha 8- Karlín. Krásný luxusní byt 2+kk k pronájmu v rezidenci River Diamond poblíž nábřeží, Praha 8- Karlín. Krásný luxusní byt 2+kk k pronájmu v rezidenci River Diamond poblíž nábřeží, Praha 8- Karlín. Krásný luxusní byt 2+kk k pronájmu v rezidenci River Diamond poblíž nábřeží, Praha 8- Karlín. Krásný luxusní byt 2+kk k pronájmu v rezidenci River Diamond poblíž nábřeží, Praha 8- Karlín. Krásný luxusní byt 2+kk k pronájmu v rezidenci River Diamond poblíž nábřeží, Praha 8- Karlín. Krásný luxusní byt 2+kk k pronájmu v rezidenci River Diamond poblíž nábřeží, Praha 8- Karlín. Krásný luxusní byt 2+kk k pronájmu v rezidenci River Diamond poblíž nábřeží, Praha 8- Karlín. Krásný luxusní byt 2+kk k pronájmu v rezidenci River Diamond poblíž nábřeží, Praha 8- Karlín.

Velice pěkné byty 2+kk o výměře 77,2 m2 v luxusní rezidenci River Diamond v ulici Rohanské nábřeží, Praha 8– Karlín. Byt je kompletně vybaven. River Diamond je nově postavená rezidence na nábřeží, nabízí obyvatelům živost moderního města a zároveň pohodlí a klid. Je zde i 24-hodinová dvojjazyčná recepce. K bytu náleží parkovací stání v ceně 2000 Kč/měsíc (nutno pronajmout). V přízemí se nachází několik malých obchůdků a kavárna. Nedaleko River Diamond je stanice metra Křížíkova linky B, asi 15 minut chůzí je stanice Florenc, kde se kříží linky B a C. Možnost využití s tramvajové dopravy. Kousek od domu je Karlínské náměstí s parkem a kostelem Sv.Cyrila a Metoděje z poloviny 19.století. Ve chvílích volna a pěkného počasí je velmi příjemná procházka po nábřeží. K dispozici je i podobný byt stejných rozměrů i ceny.

Telekomunikace

telefon
50.094274
14.447873
Rohanské nábř., Praha 8 - Karlín, Czech Republic
Cena
18 000 Kč
za měsíc
Poplatky+popl.4000Kč+1000Kč elektr.
ID nabídky28421
AdresaRohanské nábř., Praha 8 - Karlín
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patro2. patro
Užitná plocha77,20 m²
Balkónne
Garážano (v ceně)
Sklepne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter