Tato nemovitost není dostupná

Praha, pěkný, nezařízený byt k pronájmu, Bubeneč, Rooseveltova ul, 4+1, hala, lodžie, zimní zahrada

Praha, pěkný, nezařízený byt k pronájmu, Bubeneč, Rooseveltova ul, 4+1, hala, lodžie, zimní zahrada Praha, pěkný, nezařízený byt k pronájmu, Bubeneč, Rooseveltova ul, 4+1, hala, lodžie, zimní zahrada Praha, pěkný, nezařízený byt k pronájmu, Bubeneč, Rooseveltova ul, 4+1, hala, lodžie, zimní zahrada Praha, pěkný, nezařízený byt k pronájmu, Bubeneč, Rooseveltova ul, 4+1, hala, lodžie, zimní zahrada Praha, pěkný, nezařízený byt k pronájmu, Bubeneč, Rooseveltova ul, 4+1, hala, lodžie, zimní zahrada Praha, pěkný, nezařízený byt k pronájmu, Bubeneč, Rooseveltova ul, 4+1, hala, lodžie, zimní zahrada Praha, pěkný, nezařízený byt k pronájmu, Bubeneč, Rooseveltova ul, 4+1, hala, lodžie, zimní zahrada Praha, pěkný, nezařízený byt k pronájmu, Bubeneč, Rooseveltova ul, 4+1, hala, lodžie, zimní zahrada Praha, pěkný, nezařízený byt k pronájmu, Bubeneč, Rooseveltova ul, 4+1, hala, lodžie, zimní zahrada Praha, pěkný, nezařízený byt k pronájmu, Bubeneč, Rooseveltova ul, 4+1, hala, lodžie, zimní zahrada Praha, pěkný, nezařízený byt k pronájmu, Bubeneč, Rooseveltova ul, 4+1, hala, lodžie, zimní zahrada Praha, pěkný, nezařízený byt k pronájmu, Bubeneč, Rooseveltova ul, 4+1, hala, lodžie, zimní zahrada Praha, pěkný, nezařízený byt k pronájmu, Bubeneč, Rooseveltova ul, 4+1, hala, lodžie, zimní zahrada Praha, pěkný, nezařízený byt k pronájmu, Bubeneč, Rooseveltova ul, 4+1, hala, lodžie, zimní zahrada Praha, pěkný, nezařízený byt k pronájmu, Bubeneč, Rooseveltova ul, 4+1, hala, lodžie, zimní zahrada Praha, pěkný, nezařízený byt k pronájmu, Bubeneč, Rooseveltova ul, 4+1, hala, lodžie, zimní zahrada Praha, pěkný, nezařízený byt k pronájmu, Bubeneč, Rooseveltova ul, 4+1, hala, lodžie, zimní zahrada Praha, pěkný, nezařízený byt k pronájmu, Bubeneč, Rooseveltova ul, 4+1, hala, lodžie, zimní zahrada Praha, pěkný, nezařízený byt k pronájmu, Bubeneč, Rooseveltova ul, 4+1, hala, lodžie, zimní zahrada Praha, pěkný, nezařízený byt k pronájmu, Bubeneč, Rooseveltova ul, 4+1, hala, lodžie, zimní zahrada Praha, pěkný, nezařízený byt k pronájmu, Bubeneč, Rooseveltova ul, 4+1, hala, lodžie, zimní zahrada Praha, pěkný, nezařízený byt k pronájmu, Bubeneč, Rooseveltova ul, 4+1, hala, lodžie, zimní zahrada

Velmi pěkný, prostorný byt k pronájmu se nachází ve druhém patře cihlové budovy bez výtahu, na adrese Bubeneč, Praha 7, ulice Rooseveltova. Světlý byt 4+1 o celkové rozloze 134m² poskytuje dostatek světla a prostoru, jeho velkou předností je dále pěkná lodžie a zimní zahrada. Byt se pronajímá nezařízený – bez nábytku, kuchyň je však vybavena plynovým sporákem, troubou (možno také lednicí). V koupelně je vana, toaleta zvlášť. V obývacím pokoji je krb (není funkční), nájemníci mohou dále využívat komoru a sklep. Na podlahách jsou parkety, dlažba a PVC. Topení je etážové. Byt je po celkové rekonstrukci (2010) a je vhodný pro větší rodinu nebo pro spolubydlení (3 neprůchozí pokoje). Dopravní spojení je velmi dobré, stanice Dejvická je jednu stanici autobusem, případně pár minut pěšky.

Telekomunikace

telefon
50.104625
14.403947
Rooseveltova, Praha 7 - Bubeneč, Czech Republic
Cena
19 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 4800 Kč/měs - zúčtovatelné
ID nabídky28375
AdresaRooseveltova, Praha 7 - Bubeneč
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha134 m²
Balkónne
Lodžieano
Sklepano
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter