Tato nemovitost není dostupná

Prostorný byt 3+1, vhodný pro spolubydlení, neprůchozí pokoje, balkon, Plzeň Bolevec

Prostorný byt 3+1, vhodný pro spolubydlení, neprůchozí pokoje, balkon, Plzeň Bolevec Prostorný byt 3+1, vhodný pro spolubydlení, neprůchozí pokoje, balkon, Plzeň Bolevec Prostorný byt 3+1, vhodný pro spolubydlení, neprůchozí pokoje, balkon, Plzeň Bolevec Prostorný byt 3+1, vhodný pro spolubydlení, neprůchozí pokoje, balkon, Plzeň Bolevec Prostorný byt 3+1, vhodný pro spolubydlení, neprůchozí pokoje, balkon, Plzeň Bolevec Prostorný byt 3+1, vhodný pro spolubydlení, neprůchozí pokoje, balkon, Plzeň Bolevec Prostorný byt 3+1, vhodný pro spolubydlení, neprůchozí pokoje, balkon, Plzeň Bolevec Prostorný byt 3+1, vhodný pro spolubydlení, neprůchozí pokoje, balkon, Plzeň Bolevec Prostorný byt 3+1, vhodný pro spolubydlení, neprůchozí pokoje, balkon, Plzeň Bolevec Prostorný byt 3+1, vhodný pro spolubydlení, neprůchozí pokoje, balkon, Plzeň Bolevec Prostorný byt 3+1, vhodný pro spolubydlení, neprůchozí pokoje, balkon, Plzeň Bolevec Prostorný byt 3+1, vhodný pro spolubydlení, neprůchozí pokoje, balkon, Plzeň Bolevec Prostorný byt 3+1, vhodný pro spolubydlení, neprůchozí pokoje, balkon, Plzeň Bolevec Prostorný byt 3+1, vhodný pro spolubydlení, neprůchozí pokoje, balkon, Plzeň Bolevec Prostorný byt 3+1, vhodný pro spolubydlení, neprůchozí pokoje, balkon, Plzeň Bolevec

Pronájem prostorného bytu 3+1, velice prakticky řešeného, vhodné pro spolubydlení – pokoje jsou neprůchozí. Balkon nabízí pěkný výhled, možnost sušení prádla. Byt je kompletně zařízený, viz fotografie. Všechny domácí spotřebiče jsou k dispozici, včetně pračky. Byt je volný ihned k nastěhování. Koberce, PVC. Sklap k dispozici. Výtah samozřejmostí. Klidná lokalita Bolevec nabízí skvělou občanskou vybavenost i dostupnost do centra.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
49.775757
13.370895
Studentská, Plzeň, Czech Republic
Cena
8 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 2000 poplatky
ID nabídky28311
AdresaStudentská, Plzeň
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha70 m²
Balkónano
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Vendula Vadašová

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter