Tato nemovitost není dostupná

Praha 1 Stylový byt 2+kk k pronájmu, veliká terasa, šatna, výhled na Petřín!

Praha 1 Stylový byt 2+kk k pronájmu, veliká terasa, šatna, výhled na Petřín! Praha 1 Stylový byt 2+kk k pronájmu, veliká terasa, šatna, výhled na Petřín! Praha 1 Stylový byt 2+kk k pronájmu, veliká terasa, šatna, výhled na Petřín! Praha 1 Stylový byt 2+kk k pronájmu, veliká terasa, šatna, výhled na Petřín! Praha 1 Stylový byt 2+kk k pronájmu, veliká terasa, šatna, výhled na Petřín! Praha 1 Stylový byt 2+kk k pronájmu, veliká terasa, šatna, výhled na Petřín! Praha 1 Stylový byt 2+kk k pronájmu, veliká terasa, šatna, výhled na Petřín! Praha 1 Stylový byt 2+kk k pronájmu, veliká terasa, šatna, výhled na Petřín! Praha 1 Stylový byt 2+kk k pronájmu, veliká terasa, šatna, výhled na Petřín! Praha 1 Stylový byt 2+kk k pronájmu, veliká terasa, šatna, výhled na Petřín! Praha 1 Stylový byt 2+kk k pronájmu, veliká terasa, šatna, výhled na Petřín! Praha 1 Stylový byt 2+kk k pronájmu, veliká terasa, šatna, výhled na Petřín! Praha 1 Stylový byt 2+kk k pronájmu, veliká terasa, šatna, výhled na Petřín! Praha 1 Stylový byt 2+kk k pronájmu, veliká terasa, šatna, výhled na Petřín! Praha 1 Stylový byt 2+kk k pronájmu, veliká terasa, šatna, výhled na Petřín!

Skvělá nabídka – byt k pronájmu v historickém centru Prahy – ulice Úvoz, která navazuje na Nerudovu ulici, ale je podstatně odlehčena od turistů. Odbočka do ulice vedoucí na Pražský hrad je o pár metrů níže. Byt je v přízemí domu ve svahu, ve vnitrobloku je veliká terasa s posezením a výhledem na Petřín. Byt je řešen jako 2+kk, jeho obytná plocha je 100 m2. Velmi prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem. Ložnice, koupelna. A pro pohodlí šatna. Byt je zařízen převážně starožitným nábytkem. V koupelně je vana i sprchový kout, toaleta a další toaleta zvlášť.

Občanská vybavenost

dopravní spojení tram
50.088377
14.396445
Úvoz, Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
24 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 6.000,- (vyúčtovatelné)
ID nabídky28210
AdresaÚvoz, Praha 1 - Malá Strana
Budovasmíšená
Stavdobrý
Vlastnictvíostatní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter