Tato nemovitost není dostupná

Přenechání prosperujícího podniku v lokalitě Skvrňany, všechno zařízení k dispozici, výrobna, hnětač

Přenechání prosperujícího podniku v lokalitě Skvrňany, všechno zařízení k dispozici, výrobna, hnětač Přenechání prosperujícího podniku v lokalitě Skvrňany, všechno zařízení k dispozici, výrobna, hnětač Přenechání prosperujícího podniku v lokalitě Skvrňany, všechno zařízení k dispozici, výrobna, hnětač Přenechání prosperujícího podniku v lokalitě Skvrňany, všechno zařízení k dispozici, výrobna, hnětač Přenechání prosperujícího podniku v lokalitě Skvrňany, všechno zařízení k dispozici, výrobna, hnětač Přenechání prosperujícího podniku v lokalitě Skvrňany, všechno zařízení k dispozici, výrobna, hnětač Přenechání prosperujícího podniku v lokalitě Skvrňany, všechno zařízení k dispozici, výrobna, hnětač Přenechání prosperujícího podniku v lokalitě Skvrňany, všechno zařízení k dispozici, výrobna, hnětač Přenechání prosperujícího podniku v lokalitě Skvrňany, všechno zařízení k dispozici, výrobna, hnětač Přenechání prosperujícího podniku v lokalitě Skvrňany, všechno zařízení k dispozici, výrobna, hnětač

Přenechání prosperujícího podniku lokalita Plzeň Skvrňany, rušná lokalita, zaručená návštěvnost a profit, přenechání z rodinných důvodů, již rok v provozu. Přenechání všeho vybavení – cukrářská výrobna, hnětač těsta atp, pece, vybavení, zařízení. Dětský koutek, venkovní posezení, bezbariérové WC, kuřárna pro zaměstnance. Velice pěkné prostory, prostorné. Možnost podpronájmu jejich částí dále. Parkování v místě bez problému.

49.744037
13.328747
Karla Steinera, Plzeň, Czech Republic
Cena
15 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ DPH + elektřina + voda + odstupné 270 000 Kč
ID nabídky28177
AdresaKarla Steinera, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha170 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Vendula Vadašová

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter