Tato nemovitost není dostupná

Lukrativní byt 3+1 v novostavbě, kuch. linka, TV a internet zdarma, krásná klidná lokalita, Klatovy

Lukrativní byt 3+1 v novostavbě, kuch. linka, TV a internet zdarma, krásná klidná lokalita, Klatovy Lukrativní byt 3+1 v novostavbě, kuch. linka, TV a internet zdarma, krásná klidná lokalita, Klatovy Lukrativní byt 3+1 v novostavbě, kuch. linka, TV a internet zdarma, krásná klidná lokalita, Klatovy Lukrativní byt 3+1 v novostavbě, kuch. linka, TV a internet zdarma, krásná klidná lokalita, Klatovy Lukrativní byt 3+1 v novostavbě, kuch. linka, TV a internet zdarma, krásná klidná lokalita, Klatovy

PŘI KOUPI BYTU DO 30.4. 2010 KUCHYŇSKÁ LINKA SE SPOTŘEBIČEMI, TV A INTERNET PŘIPOJENÍ NA PŮL ROKU ZDARMA!

PROJEKT JE ZAJÍMAVÝ TÍM, ŽE KLIENT MŮŽE DO STAVBY SVÉHO BYTU ZASÁHNOUT, UPRAVIT SI BYT DLE JEHO POŽADAVKŮ (NAPŘ. SPOJIT DVĚ BYTOVÉ JEDNOTKY, POZMĚNIT PŘÍČKY, VYBRAT SI PODLAHY, NADSTANDARDNÍ ÚPRAVY ATP.)

LOKALITA Nový byt se nachází v klidné okrajové části Klatov, odkud je nádherný výhled na předhůří Šumavy a na šumavské kopce a navazují na již stávající bytovou zástavbu. Velmi snadno se odsud dostanete do centra města. Můžete využít služeb MHD nebo jít pěšky (centrum je vzdáleno cca do 15 – ti minut chůze). Na procházku pro odpočinek a k načerpání nových sil vás určitě naláká nejen blízký lesopark Zaječí vrch. Ke svým sportovním aktivitám můžete využít místního zimního a letního stadionu, plaveckého krytého i nekrytého bazénu či tenisových a volejbalových kurtů či nedaleké sportovní haly. V blízkosti se nachází základní škola a několik mateřských škol. Nákupy můžete obstarat v jednom z několika hypermarketů či supermarketů, které jsou poblíž.

MOŽNOSTI Každá bytová jednotka má svůj samostatný plynový kombinovaný kotel s ohřevem teplé užitkové vody, svoje měření plynu, elektro, vody. Součástí vybavení jednotky jsou keramické obklady a podlahy v koupelně a na WC typ JANA 20/25 (standard modrá, hnědá, růžová), keramická podlaha v chodbě typ RAKO 3RD044 nebo 3RD045 s keramickým soklíkem. Ve všech ostatních místnostech plovoucí laminátové podlahy Tradicion clic – 31 se soklíkovými lištami. Vnitřní dveře SOLODOOR fólií s obloukovou zárubní a s kováním SPIRIT typ ARMET. Do koupelen, WC a šaten plné, do obytných místností ze 2/3 prosklené. Ve standardu jsou fólie dub, buk, javor, třešeň, olše, rumunská třešeň. Dveře na chodbu protipožární SOLO MDF lakované, buk, do protipožární ocelové zárubně. Koupelna vybavena plechovou vanou, umyvadlem, s odpadem pro pračku. Baterie pákové, chrom. Na WC záchodová mísa kombi, s nerezovým roháčkem. Odečítací vodoměr v bytové jednotce na WC, krytý plastovými bílými dvířky. Do kuchyně dle stavebního půdorysu zavedeno potrubí pro napojení digestoře – výška ve standardu je 1700 mm na osu potrubí od čisté podlahy. Odvětrání WC a koupelen odvětrávacím potrubím vedeným v instalační šachtě s ventilátorem. Plastový ventilátor umístěn na stěně. Do obývacího pokoje je zavedena kabelová televize, telefon, u vstupních dveří na chodbě domácí telefon s elektrickým ovládáním zámku vstupních dveří. K další standardní vybavenosti bytu a společných prostor patří: dopisní schránka, bytový zvonek, venkovní parkovací stání (platí tam, kde není garáž), sklepní kóje.

PRO VÍCE INFORMACÍ VOLEJTE 775 577 877.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
49.396322
13.313317
Plánická, Klatovy, Czech Republic
Cena
1 960 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně služeb RK, právního servisu, kuch. linky!!
ID nabídky28136
AdresaPlánická, Klatovy
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha83,48 m²
Balkónano
Lodžieano
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Ing. Michaela Csizmárová - Pobočka Plzeň
vedoucí pobočky

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter