Tato nemovitost není dostupná

Krásný, dvougenerační RD na prodej, dva samostatné byty, Roztoky u Prahy

Krásný, dvougenerační RD na prodej, dva samostatné byty, Roztoky u Prahy Krásný, dvougenerační RD na prodej, dva samostatné byty, Roztoky u Prahy Krásný, dvougenerační RD na prodej, dva samostatné byty, Roztoky u Prahy Krásný, dvougenerační RD na prodej, dva samostatné byty, Roztoky u Prahy Krásný, dvougenerační RD na prodej, dva samostatné byty, Roztoky u Prahy Krásný, dvougenerační RD na prodej, dva samostatné byty, Roztoky u Prahy Krásný, dvougenerační RD na prodej, dva samostatné byty, Roztoky u Prahy Krásný, dvougenerační RD na prodej, dva samostatné byty, Roztoky u Prahy Krásný, dvougenerační RD na prodej, dva samostatné byty, Roztoky u Prahy Krásný, dvougenerační RD na prodej, dva samostatné byty, Roztoky u Prahy Krásný, dvougenerační RD na prodej, dva samostatné byty, Roztoky u Prahy Krásný, dvougenerační RD na prodej, dva samostatné byty, Roztoky u Prahy Krásný, dvougenerační RD na prodej, dva samostatné byty, Roztoky u Prahy Krásný, dvougenerační RD na prodej, dva samostatné byty, Roztoky u Prahy Krásný, dvougenerační RD na prodej, dva samostatné byty, Roztoky u Prahy Krásný, dvougenerační RD na prodej, dva samostatné byty, Roztoky u Prahy Krásný, dvougenerační RD na prodej, dva samostatné byty, Roztoky u Prahy Krásný, dvougenerační RD na prodej, dva samostatné byty, Roztoky u Prahy Krásný, dvougenerační RD na prodej, dva samostatné byty, Roztoky u Prahy Krásný, dvougenerační RD na prodej, dva samostatné byty, Roztoky u Prahy Krásný, dvougenerační RD na prodej, dva samostatné byty, Roztoky u Prahy Krásný, dvougenerační RD na prodej, dva samostatné byty, Roztoky u Prahy Krásný, dvougenerační RD na prodej, dva samostatné byty, Roztoky u Prahy Krásný, dvougenerační RD na prodej, dva samostatné byty, Roztoky u Prahy Krásný, dvougenerační RD na prodej, dva samostatné byty, Roztoky u Prahy Krásný, dvougenerační RD na prodej, dva samostatné byty, Roztoky u Prahy Krásný, dvougenerační RD na prodej, dva samostatné byty, Roztoky u Prahy Krásný, dvougenerační RD na prodej, dva samostatné byty, Roztoky u Prahy Krásný, dvougenerační RD na prodej, dva samostatné byty, Roztoky u Prahy Krásný, dvougenerační RD na prodej, dva samostatné byty, Roztoky u Prahy Krásný, dvougenerační RD na prodej, dva samostatné byty, Roztoky u Prahy Krásný, dvougenerační RD na prodej, dva samostatné byty, Roztoky u Prahy Krásný, dvougenerační RD na prodej, dva samostatné byty, Roztoky u Prahy Krásný, dvougenerační RD na prodej, dva samostatné byty, Roztoky u Prahy Krásný, dvougenerační RD na prodej, dva samostatné byty, Roztoky u Prahy

Dvougenerační rodinný dům v rezidenční čtvrti Roztoky u Prahy na pozemku o celkové výměře 750m². Dům obsahuje 2 samostatné byty. V 1. NP a podkroví je mezonetový byt 170 m2: 5 + kk, kompletně rekonstruován v r. 2000. Byt v přízemí o velikosti cca 80 m2 o dispozici 2 + 1. K domu je připojena garáž (20 m2) a dílna (10m²). Před garáží lze 1× stání pro auto. Vrata do garáže i plotu s automatickým ovládáním. Dům je z poloviny podsklepený, ve sklepě je mimo jiné kotelna a sušárna na prádlo. Plynové vytápění, každý byt má svůj samostatný topný okruh. V blízkosti základní škola, školka, nákupní možnosti (Tesco, Albert), k metru Dejvická 15min busem+vlakem, v městě kompletní občanská vybavenost.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
50.158342
14.366325
Čapkova, Roztoky, Czech Republic
Cena
7 950 000 Kč
celková cena
Poplatkyvč. realitního a právního servisu
ID nabídky28063
AdresaČapkova, Roztoky
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater3
Užitná plocha280 m²
Plocha pozemku750 m²
Garážano (20 m2, 1 stání)
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jakub Vančura

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter