Tato nemovitost není dostupná

Prodej bytu 1+1 v původním stavu se zasklenou lodžií v Ostrava-poruba

Prodej bytu 1+1 v původním stavu se zasklenou lodžií v Ostrava-poruba Prodej bytu 1+1 v původním stavu se zasklenou lodžií v Ostrava-poruba Prodej bytu 1+1 v původním stavu se zasklenou lodžií v Ostrava-poruba Prodej bytu 1+1 v původním stavu se zasklenou lodžií v Ostrava-poruba Prodej bytu 1+1 v původním stavu se zasklenou lodžií v Ostrava-poruba Prodej bytu 1+1 v původním stavu se zasklenou lodžií v Ostrava-poruba Prodej bytu 1+1 v původním stavu se zasklenou lodžií v Ostrava-poruba Prodej bytu 1+1 v původním stavu se zasklenou lodžií v Ostrava-poruba Prodej bytu 1+1 v původním stavu se zasklenou lodžií v Ostrava-poruba Prodej bytu 1+1 v původním stavu se zasklenou lodžií v Ostrava-poruba Prodej bytu 1+1 v původním stavu se zasklenou lodžií v Ostrava-poruba

Nabízíme Vám k prodeji byt 1+1 v původním stavu se zasklenou lodžií v Ostravě-Porubě ve zvýšeném přízemí. Plocha bytu je 36 m2. Byt se nachází v panelovém domě. Na podlaze jsou parkety a linoleum. V bytě zůstávají vestavěné skříně. Rovněž zůstává i kuchyňská linka. Dům je po kompletní revitalizaci – zateplení, plastové okna, výtahy, rozvody vody, osvětlení, domovní telefony, schránky, uzamykatelné chodbičky. Bezbariérový přístup do domu přes zdvihací plošinu, klidné místo a nekonfliktní nájemníci – ideální i pro seniory. Nádherné prostředí se spoustou zeleně (500 m od lesa), dobrou dostupností dopravy a služeb – obchody, škola, mateřská škola, lékař, pošta, restaurace, hřiště, banky. Nízký nájem – cca 1700 Kč/měsíc. Byt volný k nastěhování.

49.846019
18.164683
Ivana Sekaniny, Ostrava, Czech Republic
Cena
650 000 Kč
celková cena
ID nabídky28007
AdresaIvana Sekaniny, Ostrava
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvídružstevní
Patro1. patro
Užitná plocha36 m²
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Tomáš Borák

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter