Tato nemovitost není dostupná

Zrekonstruované obchodní či kancelářské prostory na Klatovské třídě, Plzeň

Zrekonstruované obchodní či kancelářské prostory na Klatovské třídě, Plzeň Zrekonstruované obchodní či kancelářské prostory na Klatovské třídě, Plzeň Zrekonstruované obchodní či kancelářské prostory na Klatovské třídě, Plzeň Zrekonstruované obchodní či kancelářské prostory na Klatovské třídě, Plzeň Zrekonstruované obchodní či kancelářské prostory na Klatovské třídě, Plzeň Zrekonstruované obchodní či kancelářské prostory na Klatovské třídě, Plzeň Zrekonstruované obchodní či kancelářské prostory na Klatovské třídě, Plzeň Zrekonstruované obchodní či kancelářské prostory na Klatovské třídě, Plzeň Zrekonstruované obchodní či kancelářské prostory na Klatovské třídě, Plzeň Zrekonstruované obchodní či kancelářské prostory na Klatovské třídě, Plzeň Zrekonstruované obchodní či kancelářské prostory na Klatovské třídě, Plzeň Zrekonstruované obchodní či kancelářské prostory na Klatovské třídě, Plzeň Zrekonstruované obchodní či kancelářské prostory na Klatovské třídě, Plzeň Zrekonstruované obchodní či kancelářské prostory na Klatovské třídě, Plzeň Zrekonstruované obchodní či kancelářské prostory na Klatovské třídě, Plzeň

Nabízíme Vám k pronájmu zrekonstruované čisté obchodní či kancelářské prostory přímo na Klatovské třídě. Prostor se skládá z 2+kk, koupelny a wc oddělěně + předsíňka. Vhodné pro menší firmu, kanceláře, nebo i sklad. Velice výhodná strategická poloha sídla Vaší firmy, nedaleko od centra.

49.733341
13.370410
Klatovská třída, Plzeň, Czech Republic
Cena
10 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky27926
AdresaKlatovská třída, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patrosuterén
Počet pater1
Užitná plocha36 m²
Plocha pozemku0 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Kamila Frohlichová

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter