Tato nemovitost není dostupná

Praha, Pěkná, útulná restaurace/bar na Praze 10, ulice Voroněžská, Vinohrady

Praha, Pěkná, útulná restaurace/bar na Praze 10, ulice Voroněžská, Vinohrady Praha, Pěkná, útulná restaurace/bar na Praze 10, ulice Voroněžská, Vinohrady Praha, Pěkná, útulná restaurace/bar na Praze 10, ulice Voroněžská, Vinohrady Praha, Pěkná, útulná restaurace/bar na Praze 10, ulice Voroněžská, Vinohrady Praha, Pěkná, útulná restaurace/bar na Praze 10, ulice Voroněžská, Vinohrady Praha, Pěkná, útulná restaurace/bar na Praze 10, ulice Voroněžská, Vinohrady Praha, Pěkná, útulná restaurace/bar na Praze 10, ulice Voroněžská, Vinohrady Praha, Pěkná, útulná restaurace/bar na Praze 10, ulice Voroněžská, Vinohrady Praha, Pěkná, útulná restaurace/bar na Praze 10, ulice Voroněžská, Vinohrady Praha, Pěkná, útulná restaurace/bar na Praze 10, ulice Voroněžská, Vinohrady Praha, Pěkná, útulná restaurace/bar na Praze 10, ulice Voroněžská, Vinohrady Praha, Pěkná, útulná restaurace/bar na Praze 10, ulice Voroněžská, Vinohrady Praha, Pěkná, útulná restaurace/bar na Praze 10, ulice Voroněžská, Vinohrady Praha, Pěkná, útulná restaurace/bar na Praze 10, ulice Voroněžská, Vinohrady Praha, Pěkná, útulná restaurace/bar na Praze 10, ulice Voroněžská, Vinohrady Praha, Pěkná, útulná restaurace/bar na Praze 10, ulice Voroněžská, Vinohrady Praha, Pěkná, útulná restaurace/bar na Praze 10, ulice Voroněžská, Vinohrady

Pěkné, reprezentativní nebytové prostory v přízemí cihlového domu. Celková užitná plocha činí 110m². Ideální pro umístění Vaší restaurace či baru. Instalována vzduchotechnika. Odstupné 520 000,– k jednání. Více info v kanceláři.

50.071492
14.444574
Voroněžská, Praha 10 - Vršovice, Czech Republic
Cena
15 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky27823
AdresaVoroněžská, Praha 10 - Vršovice
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíostatní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha110 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter