Tato nemovitost není dostupná

Praha, luxusní byt na prodej, Smíchov, Mošnova ul., velká terasa, 3+kk,

Praha, luxusní byt na prodej, Smíchov, Mošnova ul., velká terasa, 3+kk, Praha, luxusní byt na prodej, Smíchov, Mošnova ul., velká terasa, 3+kk, Praha, luxusní byt na prodej, Smíchov, Mošnova ul., velká terasa, 3+kk, Praha, luxusní byt na prodej, Smíchov, Mošnova ul., velká terasa, 3+kk, Praha, luxusní byt na prodej, Smíchov, Mošnova ul., velká terasa, 3+kk, Praha, luxusní byt na prodej, Smíchov, Mošnova ul., velká terasa, 3+kk, Praha, luxusní byt na prodej, Smíchov, Mošnova ul., velká terasa, 3+kk, Praha, luxusní byt na prodej, Smíchov, Mošnova ul., velká terasa, 3+kk, Praha, luxusní byt na prodej, Smíchov, Mošnova ul., velká terasa, 3+kk, Praha, luxusní byt na prodej, Smíchov, Mošnova ul., velká terasa, 3+kk, Praha, luxusní byt na prodej, Smíchov, Mošnova ul., velká terasa, 3+kk, Praha, luxusní byt na prodej, Smíchov, Mošnova ul., velká terasa, 3+kk, Praha, luxusní byt na prodej, Smíchov, Mošnova ul., velká terasa, 3+kk, Praha, luxusní byt na prodej, Smíchov, Mošnova ul., velká terasa, 3+kk, Praha, luxusní byt na prodej, Smíchov, Mošnova ul., velká terasa, 3+kk, Praha, luxusní byt na prodej, Smíchov, Mošnova ul., velká terasa, 3+kk, Praha, luxusní byt na prodej, Smíchov, Mošnova ul., velká terasa, 3+kk,

Slunný luxusní byt ve třetím a čtvrtém NP vilového domu. Ve horní části bytu je prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnicí, koupelnou a vstupem na velkou terasu. Ve spodní části je druhá ložnice s terasou, šatnou a komorou. Byt splňuje požadavky i nejnáročnější klientely, vyžadující použití nadstandartních materiálů i vysokou kvalitu provedení. Jedná se o prestižní lokalitu v dosahu komerčního centra Anděl, nedaleko oblíbeného parku Ladronka , Petřína a Kinských zahrad s nádherným výhledem na celou Prahu. V okolí domu je udržovaná zahrada, kterou mohou využívat všichni obyvatelé rezidence. K bytu náleží sklep a garážové stání. V bytě instalován bezpečnostní systém.

Telekomunikace

telefon
50.072879
14.387587
Mošnova, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
13 992 542 Kč
celková cena
Poplatkyvč. provize RK a právního servisu
ID nabídky27793
AdresaMošnova, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha0 m²
Terasaano
Garážano (ano, 1 stání)
Sklepano
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Petra Skýpalová

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter