Tato nemovitost není dostupná

Praha, velmi pěkný, zařízený byt - garsoniéra k pronájmu, Staré Město, ul. Bílkova, 38 m², v centru

Praha, velmi pěkný, zařízený byt - garsoniéra k pronájmu, Staré Město, ul. Bílkova, 38 m2, v centru Praha, velmi pěkný, zařízený byt - garsoniéra k pronájmu, Staré Město, ul. Bílkova, 38 m2, v centru Praha, velmi pěkný, zařízený byt - garsoniéra k pronájmu, Staré Město, ul. Bílkova, 38 m2, v centru Praha, velmi pěkný, zařízený byt - garsoniéra k pronájmu, Staré Město, ul. Bílkova, 38 m2, v centru Praha, velmi pěkný, zařízený byt - garsoniéra k pronájmu, Staré Město, ul. Bílkova, 38 m2, v centru Praha, velmi pěkný, zařízený byt - garsoniéra k pronájmu, Staré Město, ul. Bílkova, 38 m2, v centru Praha, velmi pěkný, zařízený byt - garsoniéra k pronájmu, Staré Město, ul. Bílkova, 38 m2, v centru Praha, velmi pěkný, zařízený byt - garsoniéra k pronájmu, Staré Město, ul. Bílkova, 38 m2, v centru Praha, velmi pěkný, zařízený byt - garsoniéra k pronájmu, Staré Město, ul. Bílkova, 38 m2, v centru Praha, velmi pěkný, zařízený byt - garsoniéra k pronájmu, Staré Město, ul. Bílkova, 38 m2, v centru Praha, velmi pěkný, zařízený byt - garsoniéra k pronájmu, Staré Město, ul. Bílkova, 38 m2, v centru Praha, velmi pěkný, zařízený byt - garsoniéra k pronájmu, Staré Město, ul. Bílkova, 38 m2, v centru Praha, velmi pěkný, zařízený byt - garsoniéra k pronájmu, Staré Město, ul. Bílkova, 38 m2, v centru Praha, velmi pěkný, zařízený byt - garsoniéra k pronájmu, Staré Město, ul. Bílkova, 38 m2, v centru Praha, velmi pěkný, zařízený byt - garsoniéra k pronájmu, Staré Město, ul. Bílkova, 38 m2, v centru Praha, velmi pěkný, zařízený byt - garsoniéra k pronájmu, Staré Město, ul. Bílkova, 38 m2, v centru Praha, velmi pěkný, zařízený byt - garsoniéra k pronájmu, Staré Město, ul. Bílkova, 38 m2, v centru Praha, velmi pěkný, zařízený byt - garsoniéra k pronájmu, Staré Město, ul. Bílkova, 38 m2, v centru Praha, velmi pěkný, zařízený byt - garsoniéra k pronájmu, Staré Město, ul. Bílkova, 38 m2, v centru

Byt, garsoniéra k pronájmu o rozloze 38 m2 je situován ve 3. patře cihlového domu po kompletní rekonstrukci , s výtahem, v klidné lokalitě Starého Města. Jedná se o luxusní garsoniéru s balkonem do dvora . V bytě je vstupní hala s úložnými šatními prostory volně navazuje na pokoj spojený s kompletně vybavenou kuchyní (včetně spotřebičů), obytné prostory jsou vybaveny zabudovanými úložnými prostory. Koupelna se sprchovým koutem a toaletou.Připojení k internetu, satelit, bezpečnostní dveře, klimatizace, alarm, videotelefon, plasmová televize, DVD. Návrh, realizace a vybavení interiéru : arch.Ivana Dombková / DONLIC INTERIER. Dům je umístěn v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností a výbornou dopravní dostupností do všech částí Prahy.

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.091005
14.421003
Bílkova, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
30 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 5.000
ID nabídky27767
AdresaBílkova, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patro3. patro
Užitná plocha38 m²
Balkónano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter