Tato nemovitost není dostupná

Moderní velmi pěkný byt 3+1 v klidné lokalitě, Rokycany, ul. Boženy Němcové

Moderní velmi pěkný byt 3+1 v klidné lokalitě, Rokycany, ul. Boženy Němcové Moderní velmi pěkný byt 3+1 v klidné lokalitě, Rokycany, ul. Boženy Němcové Moderní velmi pěkný byt 3+1 v klidné lokalitě, Rokycany, ul. Boženy Němcové Moderní velmi pěkný byt 3+1 v klidné lokalitě, Rokycany, ul. Boženy Němcové Moderní velmi pěkný byt 3+1 v klidné lokalitě, Rokycany, ul. Boženy Němcové Moderní velmi pěkný byt 3+1 v klidné lokalitě, Rokycany, ul. Boženy Němcové Moderní velmi pěkný byt 3+1 v klidné lokalitě, Rokycany, ul. Boženy Němcové Moderní velmi pěkný byt 3+1 v klidné lokalitě, Rokycany, ul. Boženy Němcové Moderní velmi pěkný byt 3+1 v klidné lokalitě, Rokycany, ul. Boženy Němcové Moderní velmi pěkný byt 3+1 v klidné lokalitě, Rokycany, ul. Boženy Němcové Moderní velmi pěkný byt 3+1 v klidné lokalitě, Rokycany, ul. Boženy Němcové

Nabízíme k pronájmu velmi pěkný moderní byt 3+1 v Rokycanech, ul. Boženy Němcové. Byt má 59 m2, skládá se ze dvou neprůchozích a jedné průchozí místnosti. Je situován v posledním patře cihlového domu bez výtahu. V jedné místnosti se nachází franouzské okno. Jako podlaha je použita dlažba, v některých místnostech jsou položeny parkety. Pro ohřev teplé vody se využívá karma. Do bytu je zavedena telefonní a kabelová přípojka. Ve velmi pěkné koupelně je zabudována vana, WC se nachází v samostatné místnosti. Kuchyně je vybavena plynovým sporákem. V blízkosti domu se nachází lékárna, pošta, sportovní areál a jak základní, tak i mateřská škola.

Telekomunikace

telefon
49.734452
13.596841
Boženy Němcové, Rokycany, Czech Republic
Cena
1 339 000 Kč
celková cena
Poplatkycena vč. provize a služeb RK
ID nabídky27664
AdresaBoženy Němcové, Rokycany
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvídružstevní
Patro2. patro
Užitná plocha59 m²
Sklepano
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Vendula Vadašová

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter