Tato nemovitost není dostupná

Designový byt 3+kk, s terasou a garážovým stáním, Praha 3 - Žižkov

Designový byt 3+kk, s terasou a garážovým stáním, Praha 3 - Žižkov Designový byt 3+kk, s terasou a garážovým stáním, Praha 3 - Žižkov Designový byt 3+kk, s terasou a garážovým stáním, Praha 3 - Žižkov Designový byt 3+kk, s terasou a garážovým stáním, Praha 3 - Žižkov Designový byt 3+kk, s terasou a garážovým stáním, Praha 3 - Žižkov Designový byt 3+kk, s terasou a garážovým stáním, Praha 3 - Žižkov Designový byt 3+kk, s terasou a garážovým stáním, Praha 3 - Žižkov Designový byt 3+kk, s terasou a garážovým stáním, Praha 3 - Žižkov Designový byt 3+kk, s terasou a garážovým stáním, Praha 3 - Žižkov Designový byt 3+kk, s terasou a garážovým stáním, Praha 3 - Žižkov Designový byt 3+kk, s terasou a garážovým stáním, Praha 3 - Žižkov Designový byt 3+kk, s terasou a garážovým stáním, Praha 3 - Žižkov Designový byt 3+kk, s terasou a garážovým stáním, Praha 3 - Žižkov Designový byt 3+kk, s terasou a garážovým stáním, Praha 3 - Žižkov

Luxusní bydlení ve zcela novém bytě s výbornou dostupností do centra města. Nabízíme na prodej POSLEDNÍ luxusní moderní designový byt 3+kk, 110,8 m2 v 6NP s balkónem a s krásnou terasou do vnitrobloku a zahrady. Byt je součástí nového designového projektu. Uzavrený areál, recepce 24 hod., zahrada. K bytu náleží garážové stání se sklepem. Moderní design a nadstandartní materiály – velká okna, nerezové a sklenené prvky, drevená parketová mozaiková podlaha, mozaikové obklady a dlažby, sanita Butterfly, satelit, vysokorychlostní internet, vstupní domácí telefon. Cena nezahrnuje DPH.

50.084891
14.455139
Prokopova, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
9 276 000 Kč
celková cena
Poplatkyvč. právního servisu a provize RK; nezahrnuje DPH
ID nabídky27612
AdresaProkopova, Praha 3 - Žižkov
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha110,80 m²
Terasaano
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Petra Skýpalová

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter