Tato nemovitost není dostupná

U metra Hradčanská 3+kk/B, sklep, UPC, dům i byt po rek., převod do OV ihned, Praze 6 - Dejvice

U metra Hradčanská 3+kk/B, sklep, UPC, dům i byt po rek., převod do OV ihned, Praze 6 - Dejvice U metra Hradčanská 3+kk/B, sklep, UPC, dům i byt po rek., převod do OV ihned, Praze 6 - Dejvice U metra Hradčanská 3+kk/B, sklep, UPC, dům i byt po rek., převod do OV ihned, Praze 6 - Dejvice U metra Hradčanská 3+kk/B, sklep, UPC, dům i byt po rek., převod do OV ihned, Praze 6 - Dejvice U metra Hradčanská 3+kk/B, sklep, UPC, dům i byt po rek., převod do OV ihned, Praze 6 - Dejvice U metra Hradčanská 3+kk/B, sklep, UPC, dům i byt po rek., převod do OV ihned, Praze 6 - Dejvice U metra Hradčanská 3+kk/B, sklep, UPC, dům i byt po rek., převod do OV ihned, Praze 6 - Dejvice U metra Hradčanská 3+kk/B, sklep, UPC, dům i byt po rek., převod do OV ihned, Praze 6 - Dejvice U metra Hradčanská 3+kk/B, sklep, UPC, dům i byt po rek., převod do OV ihned, Praze 6 - Dejvice U metra Hradčanská 3+kk/B, sklep, UPC, dům i byt po rek., převod do OV ihned, Praze 6 - Dejvice U metra Hradčanská 3+kk/B, sklep, UPC, dům i byt po rek., převod do OV ihned, Praze 6 - Dejvice U metra Hradčanská 3+kk/B, sklep, UPC, dům i byt po rek., převod do OV ihned, Praze 6 - Dejvice U metra Hradčanská 3+kk/B, sklep, UPC, dům i byt po rek., převod do OV ihned, Praze 6 - Dejvice U metra Hradčanská 3+kk/B, sklep, UPC, dům i byt po rek., převod do OV ihned, Praze 6 - Dejvice

Krásné bydlení u Hradčanské! klidná ulice: 3+kk + balkon, 75m², ve 2NP cihlového domu s výtahem, sklep 10m² s oknem. 2 samostatné ložnice. Orientace oken V a Z. V domě UPC! Byt je po kompletní detailní rekonstrukci. Dispozice bytu a rek. byla řešena v duchu zásad Feng – shui, umění starých čínským mistrů ideálně uspořádat naše okolí tak, aby nás co nejpozitivněji ovlivňovalo. Všude posuvné dveře, které šetří místo, zrcadla na dveřích, velká hala, vysoké stropy (3,6m), dvě koupelny, jedna s vanou, druhá se sprchovým koutem, obě s bidetem, 2× wc, vestavěné skříně, plovoucí podlahy, dlažba, certifikované bezpečnostní dveře, posuvný barový pult, trezor ve zdi a další drobnosti, které Vás potěší. Dvůr domu velmi upravený – výhledově možnost parkování. Převod z DV do OV je možný ihned, prohlášení vlastníka již hotové – MOŽNÉ ZÍSKAT HYPOTÉKU!!! 5 minut pěšky je vzdálená stanice metra A Hradčanská či Dejvická. V pěší vzdálenosti rovněž dva parky: Stromovka a Letenské Sady. Ideální lokalita k bydlení zároveň s výbornou dostupností do centra. Vhodné pro rodinu nebo pro toho, kdo potřebuje kancelář v bytě.

Občanská vybavenost

dopravní spojení metro A, Hradčanská

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.099929
14.401193
Jilemnického, Praha 6, Czech Republic
Cena
4 650 000 Kč
celková cena
ID nabídky2754
AdresaJilemnického, Praha 6
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvídružstevní
Patro2. patro
Užitná plocha75 m²
Balkónano
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter