Tato nemovitost není dostupná

Krásný moderní rodinný dům k pronájmu, Praha - Západ, Průhonice, ulice Ke Školce, zahrada

Krásný moderní rodinný dům k pronájmu, Praha - Západ, Průhonice, ulice Ke Školce, zahrada Krásný moderní rodinný dům k pronájmu, Praha - Západ, Průhonice, ulice Ke Školce, zahrada Krásný moderní rodinný dům k pronájmu, Praha - Západ, Průhonice, ulice Ke Školce, zahrada Krásný moderní rodinný dům k pronájmu, Praha - Západ, Průhonice, ulice Ke Školce, zahrada Krásný moderní rodinný dům k pronájmu, Praha - Západ, Průhonice, ulice Ke Školce, zahrada Krásný moderní rodinný dům k pronájmu, Praha - Západ, Průhonice, ulice Ke Školce, zahrada Krásný moderní rodinný dům k pronájmu, Praha - Západ, Průhonice, ulice Ke Školce, zahrada Krásný moderní rodinný dům k pronájmu, Praha - Západ, Průhonice, ulice Ke Školce, zahrada Krásný moderní rodinný dům k pronájmu, Praha - Západ, Průhonice, ulice Ke Školce, zahrada Krásný moderní rodinný dům k pronájmu, Praha - Západ, Průhonice, ulice Ke Školce, zahrada Krásný moderní rodinný dům k pronájmu, Praha - Západ, Průhonice, ulice Ke Školce, zahrada Krásný moderní rodinný dům k pronájmu, Praha - Západ, Průhonice, ulice Ke Školce, zahrada Krásný moderní rodinný dům k pronájmu, Praha - Západ, Průhonice, ulice Ke Školce, zahrada Krásný moderní rodinný dům k pronájmu, Praha - Západ, Průhonice, ulice Ke Školce, zahrada Krásný moderní rodinný dům k pronájmu, Praha - Západ, Průhonice, ulice Ke Školce, zahrada Krásný moderní rodinný dům k pronájmu, Praha - Západ, Průhonice, ulice Ke Školce, zahrada Krásný moderní rodinný dům k pronájmu, Praha - Západ, Průhonice, ulice Ke Školce, zahrada Krásný moderní rodinný dům k pronájmu, Praha - Západ, Průhonice, ulice Ke Školce, zahrada Krásný moderní rodinný dům k pronájmu, Praha - Západ, Průhonice, ulice Ke Školce, zahrada

Elegantní a stylový rodinný dům o rozloze 130 m2. Dům je kompletně zařízen moderním nábytkem, jsou zde k dispozici tři neprůchozí pokoje (dva dětské a jedna ložnice), vybavená kuchyně s jídelnou, knihovna v patře a koupelna. Dále k domu patří příjemná zahrádka s grilem a zahradním nábytkem. Tento dům se nachází ve velice klidné lokalitě Průhonic – pár minut od krásného průhonického parku, kde se nachází zámek Průhonice a Podzámecký rybník, z domu je na zámek hezký výhled. Kousek od domu je škola a školka, nedaleko je také autobusová zastávka – autobusem na metro Chodov nebo Opatov. Krásné bydlení na úrovni, vhodné pro rodinu s dětmi.

Občanská vybavenost

dopravní spojení bus
50.002687
14.557546
Ke školce, Průhonice, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatky+popl. 5 000Kč
ID nabídky27483
AdresaKe školce, Průhonice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha130 m²
Garážano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter