Tato nemovitost není dostupná

Praha, řadový RD na prodej, Hanspaulka, Na Čihadle, po kompletní luxusní rekonstrukci, 3+kk, 109m²

Praha, řadový RD na prodej, Hanspaulka, Na Čihadle, po kompletní luxusní rekonstrukci, 3+kk, 109m2 Praha, řadový RD na prodej, Hanspaulka, Na Čihadle, po kompletní luxusní rekonstrukci, 3+kk, 109m2 Praha, řadový RD na prodej, Hanspaulka, Na Čihadle, po kompletní luxusní rekonstrukci, 3+kk, 109m2 Praha, řadový RD na prodej, Hanspaulka, Na Čihadle, po kompletní luxusní rekonstrukci, 3+kk, 109m2 Praha, řadový RD na prodej, Hanspaulka, Na Čihadle, po kompletní luxusní rekonstrukci, 3+kk, 109m2 Praha, řadový RD na prodej, Hanspaulka, Na Čihadle, po kompletní luxusní rekonstrukci, 3+kk, 109m2 Praha, řadový RD na prodej, Hanspaulka, Na Čihadle, po kompletní luxusní rekonstrukci, 3+kk, 109m2 Praha, řadový RD na prodej, Hanspaulka, Na Čihadle, po kompletní luxusní rekonstrukci, 3+kk, 109m2 Praha, řadový RD na prodej, Hanspaulka, Na Čihadle, po kompletní luxusní rekonstrukci, 3+kk, 109m2 Praha, řadový RD na prodej, Hanspaulka, Na Čihadle, po kompletní luxusní rekonstrukci, 3+kk, 109m2 Praha, řadový RD na prodej, Hanspaulka, Na Čihadle, po kompletní luxusní rekonstrukci, 3+kk, 109m2 Praha, řadový RD na prodej, Hanspaulka, Na Čihadle, po kompletní luxusní rekonstrukci, 3+kk, 109m2 Praha, řadový RD na prodej, Hanspaulka, Na Čihadle, po kompletní luxusní rekonstrukci, 3+kk, 109m2 Praha, řadový RD na prodej, Hanspaulka, Na Čihadle, po kompletní luxusní rekonstrukci, 3+kk, 109m2 Praha, řadový RD na prodej, Hanspaulka, Na Čihadle, po kompletní luxusní rekonstrukci, 3+kk, 109m2

Dovolujeme si Vám nabídnout krásný řadový rodinný dům, který prošel celkovou luxusní rekonstrukcí. V podzemním podlaží je vybudována sauna se sprchovým kotem, v prvním podlaží se nachází hala, obývací pokoj a kuchyňský kout vybavený značkovými spotřebiči. Do prvního a druhého patra vystupujete po schodišti vyrobeném z kvalitního dubového dřeva. V prvním patře naleznete prostornou ložnici, ke které patří velká koupelna s masážním sprchovým koutem a vanou, WC a bidetem, ve druhém podlaží pak tichou pracovnu se samostatnou koupelnou s WC a sprchovým koutem. Jedná se o velice příjemné bydlení v jedné z nejprestižnějších pražských lokalit, nabízející klid a pohodu téměř venkovského prostředí jen pár minut od centra města. Pro více informací, plánek domu či prohlídku, prosím, kontaktujte makléře.

Telekomunikace

telefon ano
50.105324
14.374962
Na čihadle, Praha 6 - Dejvice, Czech Republic
Cena
10 500 000 Kč
celková cena
Poplatkyvč. provize RK a právního servisu
ID nabídky27413
AdresaNa čihadle, Praha 6 - Dejvice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater3
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku120 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Ing. Hedvika Černochová
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter