Tato nemovitost není dostupná

Prostorný rodinný dům s bytovou jednotkou 2+kk, velká zahrada, Plzeň-jih, Partoltice

Prostorný rodinný dům s bytovou jednotkou 2+kk, velká zahrada, Plzeň-jih, Partoltice Prostorný rodinný dům s bytovou jednotkou 2+kk, velká zahrada, Plzeň-jih, Partoltice Prostorný rodinný dům s bytovou jednotkou 2+kk, velká zahrada, Plzeň-jih, Partoltice Prostorný rodinný dům s bytovou jednotkou 2+kk, velká zahrada, Plzeň-jih, Partoltice Prostorný rodinný dům s bytovou jednotkou 2+kk, velká zahrada, Plzeň-jih, Partoltice Prostorný rodinný dům s bytovou jednotkou 2+kk, velká zahrada, Plzeň-jih, Partoltice Prostorný rodinný dům s bytovou jednotkou 2+kk, velká zahrada, Plzeň-jih, Partoltice Prostorný rodinný dům s bytovou jednotkou 2+kk, velká zahrada, Plzeň-jih, Partoltice Prostorný rodinný dům s bytovou jednotkou 2+kk, velká zahrada, Plzeň-jih, Partoltice Prostorný rodinný dům s bytovou jednotkou 2+kk, velká zahrada, Plzeň-jih, Partoltice Prostorný rodinný dům s bytovou jednotkou 2+kk, velká zahrada, Plzeň-jih, Partoltice Prostorný rodinný dům s bytovou jednotkou 2+kk, velká zahrada, Plzeň-jih, Partoltice

Nabízíme k prodeji rodinný dům situovaný v klidné obci Partoltice, vzdálené cca 10 km od Nepomuka. V domě se nachází bytová jednotka s dispozicí 2+kk o celkové ploše 80 m2. Dům je postupně rekonstruován. V současné době má dům zcela novou střechu a komíny, započatá je také přestavba kotelny (pouze hrubé úpravy), kde se nachází nový kotel na dřevoplyn. Pro vytápění lze také využít krb umístěný v obývacím pokoji. Ohřev vody zajišťuje elektrický boiler. Dále je zde nově vybudovaný septik. V domě je zavedena voda z vlastního hloubkového vrtu, elekřina a internet. Plynová přípojka se nachází na hranici pozemku. Součástí domu je stodola o výměře 170 m2, za kterou je rozlehlý slunný pozemek.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Voda

jiný zdroj vody
Neurazy, Neurazy (Okres Plzeň-jih), Czech Republic
Cena
1 999 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně služeb RK a právního servisu
ID nabídky27356
AdresaNeurazy, Neurazy (Okres Plzeň-jih)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku3 745 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Kamila Frohlichová

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter