Tato nemovitost není dostupná

Překrásný, vzdušný byt 3+kk s prostornou terasou a parkováním v nádherné lokalitě Praha 6 - Bubeneč

Překrásný, vzdušný byt 3+kk s prostornou terasou a parkováním v nádherné lokalitě Praha 6 - Bubeneč Překrásný, vzdušný byt 3+kk s prostornou terasou a parkováním v nádherné lokalitě Praha 6 - Bubeneč Překrásný, vzdušný byt 3+kk s prostornou terasou a parkováním v nádherné lokalitě Praha 6 - Bubeneč Překrásný, vzdušný byt 3+kk s prostornou terasou a parkováním v nádherné lokalitě Praha 6 - Bubeneč Překrásný, vzdušný byt 3+kk s prostornou terasou a parkováním v nádherné lokalitě Praha 6 - Bubeneč Překrásný, vzdušný byt 3+kk s prostornou terasou a parkováním v nádherné lokalitě Praha 6 - Bubeneč Překrásný, vzdušný byt 3+kk s prostornou terasou a parkováním v nádherné lokalitě Praha 6 - Bubeneč Překrásný, vzdušný byt 3+kk s prostornou terasou a parkováním v nádherné lokalitě Praha 6 - Bubeneč Překrásný, vzdušný byt 3+kk s prostornou terasou a parkováním v nádherné lokalitě Praha 6 - Bubeneč Překrásný, vzdušný byt 3+kk s prostornou terasou a parkováním v nádherné lokalitě Praha 6 - Bubeneč Překrásný, vzdušný byt 3+kk s prostornou terasou a parkováním v nádherné lokalitě Praha 6 - Bubeneč Překrásný, vzdušný byt 3+kk s prostornou terasou a parkováním v nádherné lokalitě Praha 6 - Bubeneč Překrásný, vzdušný byt 3+kk s prostornou terasou a parkováním v nádherné lokalitě Praha 6 - Bubeneč Překrásný, vzdušný byt 3+kk s prostornou terasou a parkováním v nádherné lokalitě Praha 6 - Bubeneč Překrásný, vzdušný byt 3+kk s prostornou terasou a parkováním v nádherné lokalitě Praha 6 - Bubeneč Překrásný, vzdušný byt 3+kk s prostornou terasou a parkováním v nádherné lokalitě Praha 6 - Bubeneč Překrásný, vzdušný byt 3+kk s prostornou terasou a parkováním v nádherné lokalitě Praha 6 - Bubeneč Překrásný, vzdušný byt 3+kk s prostornou terasou a parkováním v nádherné lokalitě Praha 6 - Bubeneč Překrásný, vzdušný byt 3+kk s prostornou terasou a parkováním v nádherné lokalitě Praha 6 - Bubeneč Překrásný, vzdušný byt 3+kk s prostornou terasou a parkováním v nádherné lokalitě Praha 6 - Bubeneč Překrásný, vzdušný byt 3+kk s prostornou terasou a parkováním v nádherné lokalitě Praha 6 - Bubeneč Překrásný, vzdušný byt 3+kk s prostornou terasou a parkováním v nádherné lokalitě Praha 6 - Bubeneč Překrásný, vzdušný byt 3+kk s prostornou terasou a parkováním v nádherné lokalitě Praha 6 - Bubeneč

Moderní, krásný byt 3+kk v Bubenči, ulice Heinemannova. Byt se nachází v 5. patře novostavby z roku 2008. K dispozici samozřejmě výtah. Užitná plocha bytu činí 91m². Byt je kompletně zařízen moderním nábytkem. Kuchyňská linka vybavena moderními, kvalitními spotřebiči. Součástí bytu je rozlehlá terasa (40m²). Dřevěné podlahy. Garážové stání v suterénu domu za poplatek 3000/měsíčně – nutno pronajmout společně s bytem. Velice pěkná, útulná lokalita. Klidné okolí se spoustou zeleně. Krásné místo k relaxaci a odpočinku po náročném pracovním dni. Vynikající příležitost k ničím nerušeným procházkám v přilehlém parku. V okolí naleznete kvalitní občanskou vybavenost. Restaurace, kavárny či nákupní příležitosti všude v sousedství. Jednoduchá dopravní dostupnost do všech částí Prahy. Zastávka tram nedaleko. Klidné bydlení na pěkném místě.

Telekomunikace

telefon
50.112002
14.392008
Heinemannova, Praha 6 - Bubeneč, Czech Republic
Cena
23 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl 5000 + garáž 3000 (nutno pronajmout)
ID nabídky27292
AdresaHeinemannova, Praha 6 - Bubeneč
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha91 m²
Terasaano
Balkónano
Garážano (poplatek 3000 (nutno pronajmout))
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter