Tato nemovitost již byla prodána

Novostavba nízkoenergetického domu 4+1 v obci Rybníky na okraji obce

Novostavba nízkoenergetického domu 4+1 v obci Rybníky na okraji obce Novostavba nízkoenergetického domu 4+1 v obci Rybníky na okraji obce Novostavba nízkoenergetického domu 4+1 v obci Rybníky na okraji obce Novostavba nízkoenergetického domu 4+1 v obci Rybníky na okraji obce Novostavba nízkoenergetického domu 4+1 v obci Rybníky na okraji obce Novostavba nízkoenergetického domu 4+1 v obci Rybníky na okraji obce Novostavba nízkoenergetického domu 4+1 v obci Rybníky na okraji obce Novostavba nízkoenergetického domu 4+1 v obci Rybníky na okraji obce Novostavba nízkoenergetického domu 4+1 v obci Rybníky na okraji obce Novostavba nízkoenergetického domu 4+1 v obci Rybníky na okraji obce Novostavba nízkoenergetického domu 4+1 v obci Rybníky na okraji obce Novostavba nízkoenergetického domu 4+1 v obci Rybníky na okraji obce

Velmi atraktivní nabídka rodinného nízkoenergetického domu 4+1 v obci Rybníky. Dům se nachází v krásném prostředí nedaleko od města Dobříš. Dům ještě není zcela dokončen, celý pozemek je oplocen, vjezdová brána je řešena formou elektrické brány a vstupní branka je s domácím telefonem. Na pozemku je studna cca. 30m. Vytápění je řešené formou tepelného čerpadla, vzduchotechniky, klimatizace, samostatné druhé topení je fosrmou elektrokotle, dále je zde podlahové topení a radiátory. Třetí topení je řešené formou krbu. V domě se nachází jeden sprchový kout, jedna rohová masážní vana, dvě WC, půda, technická místnost. K dispozici je i prodej vedlejšího sousedícího stejně dispozičního domu. Obývací pokoj v domě je možné přepažit.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
Rybníky, Rybníky (Okres Příbram), Czech Republic
Cena
4 750 000 Kč
celková cena
Poplatkycena včetně provize a právních služeb
ID nabídky27215
AdresaRybníky, Rybníky (Okres Příbram)
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha150 m²
Plocha pozemku1 145 m²
Garážano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter