Tato nemovitost není dostupná

S citem zařízený apartmán v centru Plzně, který uspokojí i tu nejnáročnější klientelu

S citem zařízený apartmán v centru Plzně, který uspokojí i tu nejnáročnější klientelu S citem zařízený apartmán v centru Plzně, který uspokojí i tu nejnáročnější klientelu S citem zařízený apartmán v centru Plzně, který uspokojí i tu nejnáročnější klientelu S citem zařízený apartmán v centru Plzně, který uspokojí i tu nejnáročnější klientelu S citem zařízený apartmán v centru Plzně, který uspokojí i tu nejnáročnější klientelu S citem zařízený apartmán v centru Plzně, který uspokojí i tu nejnáročnější klientelu S citem zařízený apartmán v centru Plzně, který uspokojí i tu nejnáročnější klientelu S citem zařízený apartmán v centru Plzně, který uspokojí i tu nejnáročnější klientelu S citem zařízený apartmán v centru Plzně, který uspokojí i tu nejnáročnější klientelu S citem zařízený apartmán v centru Plzně, který uspokojí i tu nejnáročnější klientelu S citem zařízený apartmán v centru Plzně, který uspokojí i tu nejnáročnější klientelu S citem zařízený apartmán v centru Plzně, který uspokojí i tu nejnáročnější klientelu S citem zařízený apartmán v centru Plzně, který uspokojí i tu nejnáročnější klientelu S citem zařízený apartmán v centru Plzně, který uspokojí i tu nejnáročnější klientelu S citem zařízený apartmán v centru Plzně, který uspokojí i tu nejnáročnější klientelu S citem zařízený apartmán v centru Plzně, který uspokojí i tu nejnáročnější klientelu S citem zařízený apartmán v centru Plzně, který uspokojí i tu nejnáročnější klientelu S citem zařízený apartmán v centru Plzně, který uspokojí i tu nejnáročnější klientelu S citem zařízený apartmán v centru Plzně, který uspokojí i tu nejnáročnější klientelu S citem zařízený apartmán v centru Plzně, který uspokojí i tu nejnáročnější klientelu S citem zařízený apartmán v centru Plzně, který uspokojí i tu nejnáročnější klientelu

Překrásný s citem zařízený byt přímo v centru Plzně, plný renovovaného nábytku s historií. Majitel nadstandardně vybavil a zařídil byt právě pro náročnější klientelu, přičemž zanechal rozumnou cenu. Byt sestává z obývacího pokoje ze kterého vedou schůdky na vyvýšený prostor, čímž je vyřešeno oddělení spací a obytné části. Kuchyňská linka je plně zařízená, s lednicí, myčkou, mikrovlnkou. V koupelně je rohová vana a pračka. K dispozici je pěkné posezení vzbuzující dojem zimní zahrady s výhledem do vnitrobloku. Byt je opravdu krásný a velice atypický, nutno vidět. Nájemné zahrnuje poplatky za služby, zvlášť se platí pouze energie (dle Vaší spotřeby).

49.739706
13.365904
Borská, Plzeň, Czech Republic
Cena
10 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ zálohy na energie
ID nabídky27098
AdresaBorská, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha80 m²
Balkónne
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Vendula Vadašová

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter