Tato nemovitost není dostupná

Hýskov, RD a penzion k prodeji přímo u Berounky

Hýskov, RD a penzion k prodeji přímo u Berounky Hýskov, RD a penzion k prodeji přímo u Berounky Hýskov, RD a penzion k prodeji přímo u Berounky Hýskov, RD a penzion k prodeji přímo u Berounky Hýskov, RD a penzion k prodeji přímo u Berounky Hýskov, RD a penzion k prodeji přímo u Berounky Hýskov, RD a penzion k prodeji přímo u Berounky Hýskov, RD a penzion k prodeji přímo u Berounky Hýskov, RD a penzion k prodeji přímo u Berounky Hýskov, RD a penzion k prodeji přímo u Berounky Hýskov, RD a penzion k prodeji přímo u Berounky Hýskov, RD a penzion k prodeji přímo u Berounky Hýskov, RD a penzion k prodeji přímo u Berounky Hýskov, RD a penzion k prodeji přímo u Berounky Hýskov, RD a penzion k prodeji přímo u Berounky Hýskov, RD a penzion k prodeji přímo u Berounky Hýskov, RD a penzion k prodeji přímo u Berounky Hýskov, RD a penzion k prodeji přímo u Berounky Hýskov, RD a penzion k prodeji přímo u Berounky Hýskov, RD a penzion k prodeji přímo u Berounky Hýskov, RD a penzion k prodeji přímo u Berounky Hýskov, RD a penzion k prodeji přímo u Berounky Hýskov, RD a penzion k prodeji přímo u Berounky

Nabízíme k prodeji krásný RD s penzionem a parkovištěm v obci Hýskov (pouhé 3 KM od města Beroun). Dům i penzion se nachází hned u řeky, ale na zvýšeném břehu. Jak dům, tak penzion jsou obklopeny velkou zahradou (pozemek má 4000 m2), tudíž je v daném prostředí naprostý klid a soukromí. Místnosti jsou prostorné a vzdušné. Dům je 3+kk, ale patrový. Jedná se tedy o jednou velkou místnost v přízemí (zde je také býv. vojenský „řapík“ který slouží jako sklep a je naprosto skryt v interiéru) a druhá velká místnost je v patře, zde je oddělená ložnice a kuchyňský kout. Z pokoje je vstup na terasu s krásným výhledem na řeku a protější břeh, který je zalesněn. Topení je řešeno přímotopy a krbovými kamny v každém patře. Ohřev vody: boiler nebo solární panel. Plynová přípojka možná. K domu patří i garáž. Dům je zateplený. Vlastní kanalizace, studna i vodovodní řad. Penzion je po částečné rekonstrukci, nyní spíše vhodný jako levnější penzion. Má 23 pokojů, sociální zařízení na každém patře. Součástí je i 2+0, které lze využít jako byt pro případného správce. Kanalizace vlastní, voda ze studny i vodovodní řad, plynový kotel, plynový ohřevník na teplou vodu, záložní el. boiler.

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
49.987798
14.052739
Na Krétě, Hýskov, Czech Republic
Cena
13 000 000 Kč
celková cena
ID nabídky27073
AdresaNa Krétě, Hýskov
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha120 m²
Plocha pozemku4 000 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter