Tato nemovitost není dostupná

Praha, zařízený byt - mezonet 3+kk k pronájmu, Na Výtoni, Nové Město, 90m², dvě koupelny

Praha, zařízený byt - mezonet 3+kk k pronájmu, Na Výtoni, Nové Město, 90m2, dvě koupelny Praha, zařízený byt - mezonet 3+kk k pronájmu, Na Výtoni, Nové Město, 90m2, dvě koupelny Praha, zařízený byt - mezonet 3+kk k pronájmu, Na Výtoni, Nové Město, 90m2, dvě koupelny Praha, zařízený byt - mezonet 3+kk k pronájmu, Na Výtoni, Nové Město, 90m2, dvě koupelny Praha, zařízený byt - mezonet 3+kk k pronájmu, Na Výtoni, Nové Město, 90m2, dvě koupelny Praha, zařízený byt - mezonet 3+kk k pronájmu, Na Výtoni, Nové Město, 90m2, dvě koupelny Praha, zařízený byt - mezonet 3+kk k pronájmu, Na Výtoni, Nové Město, 90m2, dvě koupelny Praha, zařízený byt - mezonet 3+kk k pronájmu, Na Výtoni, Nové Město, 90m2, dvě koupelny Praha, zařízený byt - mezonet 3+kk k pronájmu, Na Výtoni, Nové Město, 90m2, dvě koupelny Praha, zařízený byt - mezonet 3+kk k pronájmu, Na Výtoni, Nové Město, 90m2, dvě koupelny Praha, zařízený byt - mezonet 3+kk k pronájmu, Na Výtoni, Nové Město, 90m2, dvě koupelny Praha, zařízený byt - mezonet 3+kk k pronájmu, Na Výtoni, Nové Město, 90m2, dvě koupelny Praha, zařízený byt - mezonet 3+kk k pronájmu, Na Výtoni, Nové Město, 90m2, dvě koupelny Praha, zařízený byt - mezonet 3+kk k pronájmu, Na Výtoni, Nové Město, 90m2, dvě koupelny

Chcete bydlet blízko centra, ale v klidné ulici? Podkrovní kompletně zařízený byt (90 m2) se nachází v 5. patře v domě s výtahem po rekonstrukci v atraktivní lokalitě blízko Palackého nám. a Vltavy. V bytě jsou parkety ve výborném stavu, v koupelně dlažba. Malý kompletně vybavený kuchyňský kout je oddělen. Dvě ložnice, každá s vlastní koupelnou, šatna. Klidná lokalita, perfektní spojení do centra – pouze 1 zastávka tramvají na Palackého náměstí. Kompletní občanská vybavenost. Výhodná nabídka. Homesweethome doporučuje!!!

Telekomunikace

telefon
50.068532
14.416529
Na výtoni, Praha 2 - Nové Město, Czech Republic
Cena
23 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 2000,-
ID nabídky27069
AdresaNa výtoni, Praha 2 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha90 m²
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter