Tato nemovitost není dostupná

Okres Beroun, obec Hlásná Třebáň, rodinný dům k pronájmu

Okres Beroun, obec Hlásná Třebáň, rodinný dům k pronájmu Okres Beroun, obec Hlásná Třebáň, rodinný dům k pronájmu Okres Beroun, obec Hlásná Třebáň, rodinný dům k pronájmu Okres Beroun, obec Hlásná Třebáň, rodinný dům k pronájmu Okres Beroun, obec Hlásná Třebáň, rodinný dům k pronájmu Okres Beroun, obec Hlásná Třebáň, rodinný dům k pronájmu Okres Beroun, obec Hlásná Třebáň, rodinný dům k pronájmu Okres Beroun, obec Hlásná Třebáň, rodinný dům k pronájmu Okres Beroun, obec Hlásná Třebáň, rodinný dům k pronájmu Okres Beroun, obec Hlásná Třebáň, rodinný dům k pronájmu Okres Beroun, obec Hlásná Třebáň, rodinný dům k pronájmu Okres Beroun, obec Hlásná Třebáň, rodinný dům k pronájmu Okres Beroun, obec Hlásná Třebáň, rodinný dům k pronájmu Okres Beroun, obec Hlásná Třebáň, rodinný dům k pronájmu Okres Beroun, obec Hlásná Třebáň, rodinný dům k pronájmu Okres Beroun, obec Hlásná Třebáň, rodinný dům k pronájmu Okres Beroun, obec Hlásná Třebáň, rodinný dům k pronájmu Okres Beroun, obec Hlásná Třebáň, rodinný dům k pronájmu Okres Beroun, obec Hlásná Třebáň, rodinný dům k pronájmu Okres Beroun, obec Hlásná Třebáň, rodinný dům k pronájmu Okres Beroun, obec Hlásná Třebáň, rodinný dům k pronájmu Okres Beroun, obec Hlásná Třebáň, rodinný dům k pronájmu Okres Beroun, obec Hlásná Třebáň, rodinný dům k pronájmu Okres Beroun, obec Hlásná Třebáň, rodinný dům k pronájmu Okres Beroun, obec Hlásná Třebáň, rodinný dům k pronájmu Okres Beroun, obec Hlásná Třebáň, rodinný dům k pronájmu Okres Beroun, obec Hlásná Třebáň, rodinný dům k pronájmu Okres Beroun, obec Hlásná Třebáň, rodinný dům k pronájmu Okres Beroun, obec Hlásná Třebáň, rodinný dům k pronájmu Okres Beroun, obec Hlásná Třebáň, rodinný dům k pronájmu

Nabízíme k pronájmu velký rodinný dům na pozemku s krásnou zahradou o výměře 5000m² v obci Hlásná Třebáň. K domu patří garáž pro dvě auta. Dům je vytápěn tepelným čerpadlem, má vlastní studnu, domácí ČOV. Dům má vnitřní bazén 6×4m s bezchlorovou technologií, saunu pro šest osob, posilovnu, 6 pokojů, halu, pracovnu, kuchyň, 4 koupelny, v přízemí je krb. Celková plocha cca 800m². Dům je podsklepen (čtyři sklepní místnosti).V domě jsou kompletní PC a tel. rozvody, dále příjem satelitní televize, tel. přípojka. V domě je bezpečnostní i požární zabezpečení. Zahrada má automatickou závlahu. Dům má velmi nízké provozní náklady. V ceně za pronájem není zahrnuta údržba domu a zahrady a náklady na služby (elektřina, telefon, satelitní televize, připojení na PCO). V případě, že bude mít někdo čtyřnohého mazlíčka v domě, tak např. pejsek má v domě místo, kde je pro něj připravený temperovaný kotec. Dům je nabízen k pronájmu nezařízený.

Kanalizace

jiný typ kanalizace Domácí ČOV

Vytápění

ústřední topení Tepelné čerpadlo

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
Hlásná Třebaň, Hlásná Třebaň (Okres Beroun), Czech Republic
Cena
75 000 Kč
za měsíc
ID nabídky27061
AdresaHlásná Třebaň, Hlásná Třebaň (Okres Beroun)
Budovasmíšená
Stavnovostavba
Vlastnictvíostatní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha800 m²
Plocha pozemku5 000 m²
Garážano (2 stání)
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter