Tato nemovitost není dostupná

Krásný rodinný dům 5+1 s terasou a velkou zahradou v rezidenční lokalitě Průhonice

Krásný rodinný dům 5+1 s terasou a velkou zahradou v rezidenční lokalitě Průhonice Krásný rodinný dům 5+1 s terasou a velkou zahradou v rezidenční lokalitě Průhonice Krásný rodinný dům 5+1 s terasou a velkou zahradou v rezidenční lokalitě Průhonice Krásný rodinný dům 5+1 s terasou a velkou zahradou v rezidenční lokalitě Průhonice Krásný rodinný dům 5+1 s terasou a velkou zahradou v rezidenční lokalitě Průhonice Krásný rodinný dům 5+1 s terasou a velkou zahradou v rezidenční lokalitě Průhonice Krásný rodinný dům 5+1 s terasou a velkou zahradou v rezidenční lokalitě Průhonice Krásný rodinný dům 5+1 s terasou a velkou zahradou v rezidenční lokalitě Průhonice Krásný rodinný dům 5+1 s terasou a velkou zahradou v rezidenční lokalitě Průhonice Krásný rodinný dům 5+1 s terasou a velkou zahradou v rezidenční lokalitě Průhonice Krásný rodinný dům 5+1 s terasou a velkou zahradou v rezidenční lokalitě Průhonice Krásný rodinný dům 5+1 s terasou a velkou zahradou v rezidenční lokalitě Průhonice Krásný rodinný dům 5+1 s terasou a velkou zahradou v rezidenční lokalitě Průhonice Krásný rodinný dům 5+1 s terasou a velkou zahradou v rezidenční lokalitě Průhonice Krásný rodinný dům 5+1 s terasou a velkou zahradou v rezidenční lokalitě Průhonice Krásný rodinný dům 5+1 s terasou a velkou zahradou v rezidenční lokalitě Průhonice Krásný rodinný dům 5+1 s terasou a velkou zahradou v rezidenční lokalitě Průhonice Krásný rodinný dům 5+1 s terasou a velkou zahradou v rezidenční lokalitě Průhonice

Nabízíme krásný rodinný dům v prestižní lokalitě Průhonic. Jedná se o velmi, slunný, prakticky řešený dům s opravdu velikou zahradou. V přízemí domu se nachází vstupní chodba, komora, koupelna se sprchovým koutem, kuchyň s jídelní částí a rozlehlý obývací pokoj s přímým vstupem do zahrady. V horní části domu jsou čtyři ložnice s vlastním vstupem na terasu, krásná koupelna s rohovou vanou, toaleta a šatna. V koupelnách podlahové vytápění, vstupní brána a garážové vrata na dálkové ovládání. Průhonice nabízí skvělé vyžití – známý průhonický park, spousta kaváren, restaurací. Skělá dostupnost do centra Prahy. V okolí mezinárodní školky a školy, které zajišťují odvoz dětí. Rezidenční bydlení v prestižní, krásné lokalitě.

49.997139
14.569989
Františka Krause, Průhonice, Czech Republic
Cena
14 150 000 Kč
celková cena
ID nabídky27009
AdresaFrantiška Krause, Průhonice
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater2
Užitná plocha736 m²
Plocha pozemku870 m²
Terasaano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Petra Skýpalová

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter