Tato nemovitost není dostupná

Praha, nádherný, zařízený byt k pronájmu 3+kk, 62m², balkon, Praha 1, Újezd, Malá Strana, parkování

Praha, nádherný, zařízený byt k pronájmu 3+kk, 62m2, balkon, Praha 1, Újezd, Malá Strana, parkování Praha, nádherný, zařízený byt k pronájmu 3+kk, 62m2, balkon, Praha 1, Újezd, Malá Strana, parkování Praha, nádherný, zařízený byt k pronájmu 3+kk, 62m2, balkon, Praha 1, Újezd, Malá Strana, parkování Praha, nádherný, zařízený byt k pronájmu 3+kk, 62m2, balkon, Praha 1, Újezd, Malá Strana, parkování Praha, nádherný, zařízený byt k pronájmu 3+kk, 62m2, balkon, Praha 1, Újezd, Malá Strana, parkování Praha, nádherný, zařízený byt k pronájmu 3+kk, 62m2, balkon, Praha 1, Újezd, Malá Strana, parkování Praha, nádherný, zařízený byt k pronájmu 3+kk, 62m2, balkon, Praha 1, Újezd, Malá Strana, parkování Praha, nádherný, zařízený byt k pronájmu 3+kk, 62m2, balkon, Praha 1, Újezd, Malá Strana, parkování Praha, nádherný, zařízený byt k pronájmu 3+kk, 62m2, balkon, Praha 1, Újezd, Malá Strana, parkování Praha, nádherný, zařízený byt k pronájmu 3+kk, 62m2, balkon, Praha 1, Újezd, Malá Strana, parkování Praha, nádherný, zařízený byt k pronájmu 3+kk, 62m2, balkon, Praha 1, Újezd, Malá Strana, parkování Praha, nádherný, zařízený byt k pronájmu 3+kk, 62m2, balkon, Praha 1, Újezd, Malá Strana, parkování Praha, nádherný, zařízený byt k pronájmu 3+kk, 62m2, balkon, Praha 1, Újezd, Malá Strana, parkování

Nádherně zrekonstruovaný byt 3+kk, 62m². Byt je aktuálně zařízený nábytkem (foto je ilustrativní), kuchyňská linka je včetně sklokeramické desky, lednice a myčky, koupelna s vanou a pračkou. V bytě jsou celkem 3 neprůchozí ložnice, nájem je tedy vhodný také pro spolubydlení. Na podlahách jsou týkové parkety, dveře jsou bezpečnostní. Možnost parkování ve dvoře – cena 4000Kč (není nutno pronajmout). Byt je v krásném cihlovém domě, v prvním patře s výtahem. Lokalita Malé Strany nabízí nejen klidné a krásné prostředí včetně kopce Petřín, ale vůbec všechny výhody bydlení v historickém centru Prahy se stylovými hospůdkami, obchody, krásnou architekturou, a zároveň s perfektním spojením do všech koutů města.

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.083787
14.404561
Újezd, Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
28 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 3500 popl.
ID nabídky26965
AdresaÚjezd, Praha 1 - Malá Strana
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha62 m²
Balkónano
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter