Tato nemovitost není dostupná

Kompletně zařízený byt 3+1, žádaná lokalita Plzeň Slovany, předzahrádka k dispozici

Kompletně zařízený byt 3+1, žádaná lokalita Plzeň Slovany, předzahrádka k dispozici Kompletně zařízený byt 3+1, žádaná lokalita Plzeň Slovany, předzahrádka k dispozici Kompletně zařízený byt 3+1, žádaná lokalita Plzeň Slovany, předzahrádka k dispozici Kompletně zařízený byt 3+1, žádaná lokalita Plzeň Slovany, předzahrádka k dispozici Kompletně zařízený byt 3+1, žádaná lokalita Plzeň Slovany, předzahrádka k dispozici Kompletně zařízený byt 3+1, žádaná lokalita Plzeň Slovany, předzahrádka k dispozici Kompletně zařízený byt 3+1, žádaná lokalita Plzeň Slovany, předzahrádka k dispozici Kompletně zařízený byt 3+1, žádaná lokalita Plzeň Slovany, předzahrádka k dispozici Kompletně zařízený byt 3+1, žádaná lokalita Plzeň Slovany, předzahrádka k dispozici Kompletně zařízený byt 3+1, žádaná lokalita Plzeň Slovany, předzahrádka k dispozici

Pronájem bytu v rodinném domě v žádané lokalitě Plzeň Slovany. Byt se nachází ve sníženém přízemí, má 80 m2. Je kompletně zařízený, 2 pokoje jsou průchozí, 1 neprůchozí. Je možné prostory využít i jako nebytové – na různorodé podnikání kromě restaurace – dle dohody s majitelem. Vlastní vchod, vlastní měříče, předzahrádka je plně k dispozici. Kuchyňská linka – lednice, mraznička, dvouvařič, mikrovlnka. Pračka, sprchový kout, wc samostatné. Dlažba, koberce. Klidná, leč žádaná lokalita s dobrou občanskou vybaveností a dostupností do úplného centra města.

49.732116
13.389637
Liliová, Plzeň, Czech Republic
Cena
6 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ energie
ID nabídky26888
AdresaLiliová, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patrosuterén
Užitná plocha80 m²
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Vendula Vadašová

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter