Tato nemovitost není dostupná

Prodej zajímavě řešeného RD v řadové zástavbě v klidné lokalitě P6

Prodej zajímavě řešeného RD v řadové zástavbě v klidné lokalitě P6 Prodej zajímavě řešeného RD v řadové zástavbě v klidné lokalitě P6 Prodej zajímavě řešeného RD v řadové zástavbě v klidné lokalitě P6 Prodej zajímavě řešeného RD v řadové zástavbě v klidné lokalitě P6 Prodej zajímavě řešeného RD v řadové zástavbě v klidné lokalitě P6 Prodej zajímavě řešeného RD v řadové zástavbě v klidné lokalitě P6 Prodej zajímavě řešeného RD v řadové zástavbě v klidné lokalitě P6 Prodej zajímavě řešeného RD v řadové zástavbě v klidné lokalitě P6 Prodej zajímavě řešeného RD v řadové zástavbě v klidné lokalitě P6 Prodej zajímavě řešeného RD v řadové zástavbě v klidné lokalitě P6 Prodej zajímavě řešeného RD v řadové zástavbě v klidné lokalitě P6 Prodej zajímavě řešeného RD v řadové zástavbě v klidné lokalitě P6 Prodej zajímavě řešeného RD v řadové zástavbě v klidné lokalitě P6 Prodej zajímavě řešeného RD v řadové zástavbě v klidné lokalitě P6 Prodej zajímavě řešeného RD v řadové zástavbě v klidné lokalitě P6 Prodej zajímavě řešeného RD v řadové zástavbě v klidné lokalitě P6

Prodej RD 5+1 v řadové zástavbě v tiché lokalitě Prahy 6. Popis zevnitř: vnitřní otevřené schodiště, kuchyně, obývák, 3 ložnice, kancelář, 2 a 1/2 koupelny, dílna, sklad, prádelna, balkon, terasa. Vybavení: plynový kotel, plynový bojler, satelit. Nová kuchyně nutná. Popis zvenku: mezonet, kuchyně má nový vikýř, garáž, zahrádka, vnitřní propojení zahrádek – klid, vlastní parkovací místa před domem. Místo: Praha 6, Řepy, směrem k Bílé Hoře, tichá slepá ulice ve vilové čtvrti, vedle lesoparku a zahrádkářské kolonie, pěší zóna. Doprava: tramvaj 9, 10, na Anděl, nebo 22 na Hradčanskou z Bílé Hory, plus autobusy. Do několika let v dosahu metra Motol a Bílá Hora. Obchody: Centrum Zličín (3km), přímo v místě Billa, Hornbach a menší obchodní síť.

Občanská vybavenost

dopravní spojení bus, tram

Vytápění

ústřední topení plyn
50.068568
14.317756
Na Fialce II, Praha 6 - Řepy, Czech Republic
Cena
10 000 000 Kč
celková cena
Poplatkycena včetně provize a právních služeb
ID nabídky26869
AdresaNa Fialce II, Praha 6 - Řepy
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater4
Užitná plocha350 m²
Plocha pozemku350 m²
Balkónano
Garážano (Ano, 1 stání)
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jakub Vulin

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter