Tato nemovitost není dostupná

RD s prodejnou a kadeřnictvím v centru obce Skryje

RD s prodejnou a kadeřnictvím v centru obce Skryje RD s prodejnou a kadeřnictvím v centru obce Skryje RD s prodejnou a kadeřnictvím v centru obce Skryje RD s prodejnou a kadeřnictvím v centru obce Skryje RD s prodejnou a kadeřnictvím v centru obce Skryje RD s prodejnou a kadeřnictvím v centru obce Skryje RD s prodejnou a kadeřnictvím v centru obce Skryje RD s prodejnou a kadeřnictvím v centru obce Skryje RD s prodejnou a kadeřnictvím v centru obce Skryje RD s prodejnou a kadeřnictvím v centru obce Skryje RD s prodejnou a kadeřnictvím v centru obce Skryje RD s prodejnou a kadeřnictvím v centru obce Skryje RD s prodejnou a kadeřnictvím v centru obce Skryje RD s prodejnou a kadeřnictvím v centru obce Skryje RD s prodejnou a kadeřnictvím v centru obce Skryje RD s prodejnou a kadeřnictvím v centru obce Skryje RD s prodejnou a kadeřnictvím v centru obce Skryje RD s prodejnou a kadeřnictvím v centru obce Skryje RD s prodejnou a kadeřnictvím v centru obce Skryje RD s prodejnou a kadeřnictvím v centru obce Skryje RD s prodejnou a kadeřnictvím v centru obce Skryje RD s prodejnou a kadeřnictvím v centru obce Skryje RD s prodejnou a kadeřnictvím v centru obce Skryje RD s prodejnou a kadeřnictvím v centru obce Skryje RD s prodejnou a kadeřnictvím v centru obce Skryje RD s prodejnou a kadeřnictvím v centru obce Skryje RD s prodejnou a kadeřnictvím v centru obce Skryje

Nabízíme k prodeji krásný malebný dům v centru obce Skryje v krásné krajině křivoklátských lesů. Oblast je turisticky velmi atraktivní, ale celá oblast by měla být vyhlášena národním parkem Křivoklátsko, takže je pravděpodobné, že se popularita lokality ještě zvýší. Dům se nachází v centru obce, kousek od kostela, jedná se totiž o bývalou faru. Jsou zde dvě budovy, obytná a hospodářská. Ve větší obytné části byl vybudován obchod s výlohami a skladem, dále obytná jednotka 1+1. Hospodářská budova byla užívána jen jako skladové prostory kromě jedné místnosti, která má vlastní vchod z ulice a sloužila jako kadeřnictví. Budova není v havarijním stavu, ale určitě již vyžaduje úpravy. Obytné místnosti byly částečně rekonstruovány. Voda je ze studny na pozemku, pozemek je malý, jedná se o malý dvorek mezi budovami, je však obehnán zdí, takže skýtá naprosté soukromí. Je možné využít k bydlení či rekreaci, ale také k drobnému podnikání.

Občanská vybavenost

dopravní spojení Bus, Auto

Kanalizace

jiný typ kanalizace žumpa

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
Skryje, Skryje (Okres Rakovník), Czech Republic
Cena
1 500 000 Kč
celková cena
ID nabídky26835
AdresaSkryje, Skryje (Okres Rakovník)
Budovakamenná
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha173 m²
Plocha pozemku748 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter