Tato nemovitost není dostupná

Luxusní hotel, bar, restaurace, sauna, jedinečná lokalita přímo v srdci Národního parku Šumava

Luxusní hotel, bar, restaurace, sauna, jedinečná lokalita přímo v srdci Národního parku Šumava Luxusní hotel, bar, restaurace, sauna, jedinečná lokalita přímo v srdci Národního parku Šumava Luxusní hotel, bar, restaurace, sauna, jedinečná lokalita přímo v srdci Národního parku Šumava Luxusní hotel, bar, restaurace, sauna, jedinečná lokalita přímo v srdci Národního parku Šumava Luxusní hotel, bar, restaurace, sauna, jedinečná lokalita přímo v srdci Národního parku Šumava Luxusní hotel, bar, restaurace, sauna, jedinečná lokalita přímo v srdci Národního parku Šumava Luxusní hotel, bar, restaurace, sauna, jedinečná lokalita přímo v srdci Národního parku Šumava Luxusní hotel, bar, restaurace, sauna, jedinečná lokalita přímo v srdci Národního parku Šumava Luxusní hotel, bar, restaurace, sauna, jedinečná lokalita přímo v srdci Národního parku Šumava Luxusní hotel, bar, restaurace, sauna, jedinečná lokalita přímo v srdci Národního parku Šumava Luxusní hotel, bar, restaurace, sauna, jedinečná lokalita přímo v srdci Národního parku Šumava Luxusní hotel, bar, restaurace, sauna, jedinečná lokalita přímo v srdci Národního parku Šumava Luxusní hotel, bar, restaurace, sauna, jedinečná lokalita přímo v srdci Národního parku Šumava Luxusní hotel, bar, restaurace, sauna, jedinečná lokalita přímo v srdci Národního parku Šumava Luxusní hotel, bar, restaurace, sauna, jedinečná lokalita přímo v srdci Národního parku Šumava Luxusní hotel, bar, restaurace, sauna, jedinečná lokalita přímo v srdci Národního parku Šumava Luxusní hotel, bar, restaurace, sauna, jedinečná lokalita přímo v srdci Národního parku Šumava Luxusní hotel, bar, restaurace, sauna, jedinečná lokalita přímo v srdci Národního parku Šumava Luxusní hotel, bar, restaurace, sauna, jedinečná lokalita přímo v srdci Národního parku Šumava Luxusní hotel, bar, restaurace, sauna, jedinečná lokalita přímo v srdci Národního parku Šumava Luxusní hotel, bar, restaurace, sauna, jedinečná lokalita přímo v srdci Národního parku Šumava Luxusní hotel, bar, restaurace, sauna, jedinečná lokalita přímo v srdci Národního parku Šumava Luxusní hotel, bar, restaurace, sauna, jedinečná lokalita přímo v srdci Národního parku Šumava Luxusní hotel, bar, restaurace, sauna, jedinečná lokalita přímo v srdci Národního parku Šumava Luxusní hotel, bar, restaurace, sauna, jedinečná lokalita přímo v srdci Národního parku Šumava Luxusní hotel, bar, restaurace, sauna, jedinečná lokalita přímo v srdci Národního parku Šumava Luxusní hotel, bar, restaurace, sauna, jedinečná lokalita přímo v srdci Národního parku Šumava Luxusní hotel, bar, restaurace, sauna, jedinečná lokalita přímo v srdci Národního parku Šumava Luxusní hotel, bar, restaurace, sauna, jedinečná lokalita přímo v srdci Národního parku Šumava Luxusní hotel, bar, restaurace, sauna, jedinečná lokalita přímo v srdci Národního parku Šumava Luxusní hotel, bar, restaurace, sauna, jedinečná lokalita přímo v srdci Národního parku Šumava

Exklusivní prodej krásného luxusního hotelu ve výmečné lokalitě. Neobyčejný hotel je ideálním místem pro oddych. Nachází se na klidném místě, velmi dobře dostupném autem, vlakem nebo autobusem, s krásným rozhledem na panenskou okolní krajinu. Poloha pod Špičákem je výhodná pro lyžaře i turisty. V hotelu se nachází restaurace s kapacitou 50 osob, bar, oddělený salónek, luxusní sauna, úschovna kol, lyžárna a samozřejmě 17 různě velkých pokojů s 42 lůžky vybavených vlastním sociálním zařízením, TV a fénem. Pro větší pohodlí je v apartmánech vana místo sprchového koutu. K hotelu náleží rozlehlý pozemek, garáž, venkovní terasa, děstké hřiště a parkoviště. Možnosti lyžování jsou velmi dobré v nedalekém lyžařském areálu na Špičáku, který je jedním z nejlepších na Šumavě a odkud lze sjet na lyžích přímo až k našemu hotelu. Další možností je lyžování na Velkém Javoru v Německu, kde se sníh drží často do pozdního jara. Atrakcí posledních let se stalo noční lyžování, z hotelu také snadno dostupné. Pro běžkaře se udržují mnohakilometrové běžecké trasy. I turisti najdou zalíbení v podobě okolních překrásných přírodních úkazech, které jsou snadno dostupné díky turistickým trasám. Cena nemovitosti na dotaz u makléře.

Voda

jiný zdroj vody
Špičák, Železná Ruda (Okres Klatovy), Czech Republic
Cena
1 000 Kč
celková cena
Poplatkycena na dotaz v RK
ID nabídky26827
AdresaŠpičák, Železná Ruda (Okres Klatovy)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha9 000 m²
Plocha pozemku9 000 m²
Garážano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter