Tato nemovitost není dostupná

Praha 1, překrásný, slunný byt k pronájmu, 2+1 s nádherným výhledem na Petrské náměstí

Praha 1, překrásný, slunný byt k pronájmu, 2+1 s nádherným výhledem na Petrské náměstí Praha 1, překrásný, slunný byt k pronájmu, 2+1 s nádherným výhledem na Petrské náměstí Praha 1, překrásný, slunný byt k pronájmu, 2+1 s nádherným výhledem na Petrské náměstí Praha 1, překrásný, slunný byt k pronájmu, 2+1 s nádherným výhledem na Petrské náměstí Praha 1, překrásný, slunný byt k pronájmu, 2+1 s nádherným výhledem na Petrské náměstí Praha 1, překrásný, slunný byt k pronájmu, 2+1 s nádherným výhledem na Petrské náměstí Praha 1, překrásný, slunný byt k pronájmu, 2+1 s nádherným výhledem na Petrské náměstí Praha 1, překrásný, slunný byt k pronájmu, 2+1 s nádherným výhledem na Petrské náměstí Praha 1, překrásný, slunný byt k pronájmu, 2+1 s nádherným výhledem na Petrské náměstí Praha 1, překrásný, slunný byt k pronájmu, 2+1 s nádherným výhledem na Petrské náměstí Praha 1, překrásný, slunný byt k pronájmu, 2+1 s nádherným výhledem na Petrské náměstí Praha 1, překrásný, slunný byt k pronájmu, 2+1 s nádherným výhledem na Petrské náměstí Praha 1, překrásný, slunný byt k pronájmu, 2+1 s nádherným výhledem na Petrské náměstí Praha 1, překrásný, slunný byt k pronájmu, 2+1 s nádherným výhledem na Petrské náměstí Praha 1, překrásný, slunný byt k pronájmu, 2+1 s nádherným výhledem na Petrské náměstí Praha 1, překrásný, slunný byt k pronájmu, 2+1 s nádherným výhledem na Petrské náměstí Praha 1, překrásný, slunný byt k pronájmu, 2+1 s nádherným výhledem na Petrské náměstí Praha 1, překrásný, slunný byt k pronájmu, 2+1 s nádherným výhledem na Petrské náměstí

Velice pěkný, světlý byt 2+1 Na Praze 1 je nachází v 5. patře cihlového domu s výtahem. Celková užitná plocha bytu činí 52m². Byt je po kompletní rekonstrukci a je zařízen svěžím, moderním nábytkem. Kuchyňská linka se spotřebiči. Na podlahách parkety a dlažba. Krásná, historická lokalita. Místní atmosféra Vás nadchne. Navíc zde naleznete vynikající občanskou vybavenost. Každý si vybere z bohaté nabídky volnočasových aktivit. Kulturní vyžití zajištěno. Několik divadel či hudebních klubů v sousedství. Kvalitní nákupní příležitosti na každém kroku. Pohodlná dopravní dostupnost do všech částí Prahy. Zastávka tram či stanice metra nedaleko. Stylové bydlení na krásném místě. Lze pronajmout i na pár měsíců.

Telekomunikace

telefon
50.091475
14.432342
Petrská, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
15 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl.2500
ID nabídky26812
AdresaPetrská, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha52 m²
Balkónne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta McClellan
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter