Tato nemovitost není dostupná

Praha, nezařízený, velmi pěkný byt 2+kk k pronájmu, Praha 10, Vršovice, Ruská ul., po rekonstrukci

Praha, nezařízený, velmi pěkný byt 2+kk k pronájmu, Praha 10, Vršovice, Ruská ul., po rekonstrukci Praha, nezařízený, velmi pěkný byt 2+kk k pronájmu, Praha 10, Vršovice, Ruská ul., po rekonstrukci Praha, nezařízený, velmi pěkný byt 2+kk k pronájmu, Praha 10, Vršovice, Ruská ul., po rekonstrukci Praha, nezařízený, velmi pěkný byt 2+kk k pronájmu, Praha 10, Vršovice, Ruská ul., po rekonstrukci Praha, nezařízený, velmi pěkný byt 2+kk k pronájmu, Praha 10, Vršovice, Ruská ul., po rekonstrukci Praha, nezařízený, velmi pěkný byt 2+kk k pronájmu, Praha 10, Vršovice, Ruská ul., po rekonstrukci Praha, nezařízený, velmi pěkný byt 2+kk k pronájmu, Praha 10, Vršovice, Ruská ul., po rekonstrukci Praha, nezařízený, velmi pěkný byt 2+kk k pronájmu, Praha 10, Vršovice, Ruská ul., po rekonstrukci Praha, nezařízený, velmi pěkný byt 2+kk k pronájmu, Praha 10, Vršovice, Ruská ul., po rekonstrukci Praha, nezařízený, velmi pěkný byt 2+kk k pronájmu, Praha 10, Vršovice, Ruská ul., po rekonstrukci Praha, nezařízený, velmi pěkný byt 2+kk k pronájmu, Praha 10, Vršovice, Ruská ul., po rekonstrukci Praha, nezařízený, velmi pěkný byt 2+kk k pronájmu, Praha 10, Vršovice, Ruská ul., po rekonstrukci

Pronájem citlivě rekonstruovaného bytu v klasické secesní zástavbě na pomezí Vršovic a Vinohrad (ulice Ruská tvoří hranici a sudá čísla orientační spadají pod Vršovice). K dispozici je vkusně zařízená kuchyně vybavená myčkou, lednicí s mrazákem, sklokeramickou deskou a troubou. Za zmínku stojí i zajímavý dřez. WC a koupelna jsou zvlášť. Koupelna je vybavena velmi citlivě s ohledem na sladěnost, ze které však vystupuje pohled upoutávající sedátko ve sprchovém koutě, které tvoří výraznou avšak zároveň decentní akcentující tečku a nedovoluje tak vzniknout jisté barevné monotónnosti. Jako podlahová krytina byly použity dřevěné, dubové, masivní parkety, v koupelně a na WC je samozřejmostí dlažba. Nájemníkům je k dispozici i kabelová televize a připojení k internetu, najdeme zde i telefonní linku. Lokalita je poměrně klidná, avšak poskytuje velmi kvalitní občanskou vybavenost a spoustu zeleně. A co nelze nalézt přímo v místě a okolí bude jistě k nalezení v nedalekém obchodním centru Eden. Rovněž dopravní podmínky jsou velmi dobré, dopravu zajišťuje řada tramvajových a autobusových linek.

Občanská vybavenost

dopravní spojení Tram, bus

Telekomunikace

telefon
50.072062
14.454609
Ruská, Praha 10 - Vršovice, Czech Republic
Cena
14 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 1200,- popl.
ID nabídky26798
AdresaRuská, Praha 10 - Vršovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha50 m²
Terasane
Balkónne
Lodžiene
Garážne
Sklepne
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter