Tato nemovitost není dostupná

Prostory na klub, bar, hernu, sport bar, vedle Klatovské třídy, centrum města Plzeň, k přenechání

Prostory na klub, bar, hernu, sport bar, vedle Klatovské třídy, centrum města Plzeň, k přenechání Prostory na klub, bar, hernu, sport bar, vedle Klatovské třídy, centrum města Plzeň, k přenechání Prostory na klub, bar, hernu, sport bar, vedle Klatovské třídy, centrum města Plzeň, k přenechání Prostory na klub, bar, hernu, sport bar, vedle Klatovské třídy, centrum města Plzeň, k přenechání Prostory na klub, bar, hernu, sport bar, vedle Klatovské třídy, centrum města Plzeň, k přenechání Prostory na klub, bar, hernu, sport bar, vedle Klatovské třídy, centrum města Plzeň, k přenechání Prostory na klub, bar, hernu, sport bar, vedle Klatovské třídy, centrum města Plzeň, k přenechání Prostory na klub, bar, hernu, sport bar, vedle Klatovské třídy, centrum města Plzeň, k přenechání Prostory na klub, bar, hernu, sport bar, vedle Klatovské třídy, centrum města Plzeň, k přenechání Prostory na klub, bar, hernu, sport bar, vedle Klatovské třídy, centrum města Plzeň, k přenechání Prostory na klub, bar, hernu, sport bar, vedle Klatovské třídy, centrum města Plzeň, k přenechání

Nabízíme prostory k přenechání, vhodné na bar, hernu, sport bar, jazz klub, hudební klub atp. Prostory se nacházejí těsně vedle ulice Klatovská v centru Plzně. Jsou kompletně zařízeny, majitel požaduje odstupné za zařízení, v závislosti na domluvě. Dům je po kompletní rekonstrukci, stejně tak prostory. Pěkně řešený interiér, klenby, cihlové stěny, pěkná atmosféra. Centrum zaručuje zákazníkům dobrou dostupnost z celého města. 80 m2, suterén budovy.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

jiný zdroj vody
49.737277
13.370010
Bolzanova, Plzeň, Czech Republic
Cena
30 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 8500,-
ID nabídky26784
AdresaBolzanova, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patrosuterén
Počet pater1
Užitná plocha80 m²
Plocha pozemku0 m²
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Vendula Vadašová

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter