Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásné obchodní prostory k pronájmu u nám. Míru / Italská ulice - 167m², Vinohrady

Praha, krásné obchodní prostory k pronájmu u nám. Míru / Italská ulice - 167m2, Vinohrady Praha, krásné obchodní prostory k pronájmu u nám. Míru / Italská ulice - 167m2, Vinohrady Praha, krásné obchodní prostory k pronájmu u nám. Míru / Italská ulice - 167m2, Vinohrady Praha, krásné obchodní prostory k pronájmu u nám. Míru / Italská ulice - 167m2, Vinohrady Praha, krásné obchodní prostory k pronájmu u nám. Míru / Italská ulice - 167m2, Vinohrady Praha, krásné obchodní prostory k pronájmu u nám. Míru / Italská ulice - 167m2, Vinohrady Praha, krásné obchodní prostory k pronájmu u nám. Míru / Italská ulice - 167m2, Vinohrady Praha, krásné obchodní prostory k pronájmu u nám. Míru / Italská ulice - 167m2, Vinohrady Praha, krásné obchodní prostory k pronájmu u nám. Míru / Italská ulice - 167m2, Vinohrady Praha, krásné obchodní prostory k pronájmu u nám. Míru / Italská ulice - 167m2, Vinohrady Praha, krásné obchodní prostory k pronájmu u nám. Míru / Italská ulice - 167m2, Vinohrady Praha, krásné obchodní prostory k pronájmu u nám. Míru / Italská ulice - 167m2, Vinohrady

Velice zajímavá nabídka. Prostory k pronájmu o ploše 167m² se skládají ze tří hlavních místností; hlavní prodejní místnost s vchodem z ulice (80m²), jenž je přímo propojená s místností další (35m²), ze které je přístup na rozdělené toalety, následuje chodba s přístupem do kuchyňky (s vlastní linkou/nezařízené), a končí prostorem ideálním pro sklad (20m²). Možné využít i jako kanceláře. Je zde vzduchotechnika a klimatizace, ústřední topení se samostatným měřením, alarm, podlahy jsou dlážděné. Je možné si pronajmout garážové stání . Majitel požaduje pojištění na škody (podle typu obchodní činnosti).

Občanská vybavenost

dopravní spojení metro a tram nám. Míru

Vytápění

ústřední topení klimatizace a vzduchotechnika

Telekomunikace

telefon
50.076716
14.435063
Italská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
90 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky cca 10000
ID nabídky26775
AdresaItalská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha167 m²
Garážano (5 stání)
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter