Tato nemovitost není dostupná

Jedinečná vila v italském stylu a novostavba RD, sauna, bazén, vinárna. Zajímavý investiční záměr!

Jedinečná vila v italském stylu a novostavba RD, sauna, bazén, vinárna. Zajímavý investiční záměr! Jedinečná vila v italském stylu a novostavba RD, sauna, bazén, vinárna. Zajímavý investiční záměr! Jedinečná vila v italském stylu a novostavba RD, sauna, bazén, vinárna. Zajímavý investiční záměr! Jedinečná vila v italském stylu a novostavba RD, sauna, bazén, vinárna. Zajímavý investiční záměr! Jedinečná vila v italském stylu a novostavba RD, sauna, bazén, vinárna. Zajímavý investiční záměr! Jedinečná vila v italském stylu a novostavba RD, sauna, bazén, vinárna. Zajímavý investiční záměr! Jedinečná vila v italském stylu a novostavba RD, sauna, bazén, vinárna. Zajímavý investiční záměr! Jedinečná vila v italském stylu a novostavba RD, sauna, bazén, vinárna. Zajímavý investiční záměr! Jedinečná vila v italském stylu a novostavba RD, sauna, bazén, vinárna. Zajímavý investiční záměr! Jedinečná vila v italském stylu a novostavba RD, sauna, bazén, vinárna. Zajímavý investiční záměr! Jedinečná vila v italském stylu a novostavba RD, sauna, bazén, vinárna. Zajímavý investiční záměr! Jedinečná vila v italském stylu a novostavba RD, sauna, bazén, vinárna. Zajímavý investiční záměr! Jedinečná vila v italském stylu a novostavba RD, sauna, bazén, vinárna. Zajímavý investiční záměr! Jedinečná vila v italském stylu a novostavba RD, sauna, bazén, vinárna. Zajímavý investiční záměr! Jedinečná vila v italském stylu a novostavba RD, sauna, bazén, vinárna. Zajímavý investiční záměr! Jedinečná vila v italském stylu a novostavba RD, sauna, bazén, vinárna. Zajímavý investiční záměr! Jedinečná vila v italském stylu a novostavba RD, sauna, bazén, vinárna. Zajímavý investiční záměr! Jedinečná vila v italském stylu a novostavba RD, sauna, bazén, vinárna. Zajímavý investiční záměr! Jedinečná vila v italském stylu a novostavba RD, sauna, bazén, vinárna. Zajímavý investiční záměr! Jedinečná vila v italském stylu a novostavba RD, sauna, bazén, vinárna. Zajímavý investiční záměr! Jedinečná vila v italském stylu a novostavba RD, sauna, bazén, vinárna. Zajímavý investiční záměr!

Dovolujeme si Vám nabídnout zajímavou investiční příležitost: vila 8+1 se saunou, vinárnou a bazénem a novostavba RD na jednom pozemku. Vila je provedena v italském stylu. V suterénu najdete saunu a vinárnu, v přízemí obývací pokoj s kuchyňským koutem, prostornou zimní zahradu s krásným výhledem, koupelnu a šatnu, v 1. patře 3 ložnice, 2 koupelny, šatnu a velkou terasu a ve 2. patře další 3 ložnice, koupelnu a menší terasu. Na podlahách je mramor, dlažba a plovoucí podlahy, topení plynové. Parkování v dvougaráži. Na pozemku se nachází velký bazén s terasou a hrubá stavba RD. Celá nemovitost se dá využít jako penzion nebo relaxační centrum. Hezká lokalita nedaleko centra Berouna. Cena je k jednaní, majitel spěcha na prodej

Vytápění

ústřední topení
49.953486
14.070238
Jeronýmova, Beroun, Czech Republic
Cena
17 000 000 Kč
celková cena
Poplatkyinfo o ceně v RK
ID nabídky26669
AdresaJeronýmova, Beroun
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater3
Užitná plocha1 m²
Plocha pozemku0 m²
Terasaano
Balkónne
Garážano (dvougaráž)
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Petra Skýpalová

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter