Tato nemovitost není dostupná

Zajímavý nebytový prostor, 170 m², v obci Tisová u Nejdku, okres Karlovy Vary

Zajímavý nebytový prostor, 170 m2, v obci Tisová u Nejdku, okres Karlovy Vary Zajímavý nebytový prostor, 170 m2, v obci Tisová u Nejdku, okres Karlovy Vary Zajímavý nebytový prostor, 170 m2, v obci Tisová u Nejdku, okres Karlovy Vary Zajímavý nebytový prostor, 170 m2, v obci Tisová u Nejdku, okres Karlovy Vary Zajímavý nebytový prostor, 170 m2, v obci Tisová u Nejdku, okres Karlovy Vary Zajímavý nebytový prostor, 170 m2, v obci Tisová u Nejdku, okres Karlovy Vary Zajímavý nebytový prostor, 170 m2, v obci Tisová u Nejdku, okres Karlovy Vary Zajímavý nebytový prostor, 170 m2, v obci Tisová u Nejdku, okres Karlovy Vary Zajímavý nebytový prostor, 170 m2, v obci Tisová u Nejdku, okres Karlovy Vary Zajímavý nebytový prostor, 170 m2, v obci Tisová u Nejdku, okres Karlovy Vary Zajímavý nebytový prostor, 170 m2, v obci Tisová u Nejdku, okres Karlovy Vary Zajímavý nebytový prostor, 170 m2, v obci Tisová u Nejdku, okres Karlovy Vary Zajímavý nebytový prostor, 170 m2, v obci Tisová u Nejdku, okres Karlovy Vary Zajímavý nebytový prostor, 170 m2, v obci Tisová u Nejdku, okres Karlovy Vary Zajímavý nebytový prostor, 170 m2, v obci Tisová u Nejdku, okres Karlovy Vary Zajímavý nebytový prostor, 170 m2, v obci Tisová u Nejdku, okres Karlovy Vary Zajímavý nebytový prostor, 170 m2, v obci Tisová u Nejdku, okres Karlovy Vary Zajímavý nebytový prostor, 170 m2, v obci Tisová u Nejdku, okres Karlovy Vary Zajímavý nebytový prostor, 170 m2, v obci Tisová u Nejdku, okres Karlovy Vary Zajímavý nebytový prostor, 170 m2, v obci Tisová u Nejdku, okres Karlovy Vary Zajímavý nebytový prostor, 170 m2, v obci Tisová u Nejdku, okres Karlovy Vary

Nabízíme k prodeji rozsáhlý nebytový prostor, který je situován v půdní vestavbě komerčního objektu, ve kterém se nachází restaurace se společenským sálem a jedna bytová jednotka, v obci Tisová nedaleko Karlových Varů. Prostor s vlastním vchodem sestává z pěti místností, kuchyně, komory, koupelny se sprchovým koutem a dvou toalet. Dům byl v nedávné době zrekonstruován – střechu pokrývá kanadský šindel, okna jsou dřevěná, položeny jsou nové dřevěné podlahy, v chodbách jsou podlahy betonové s podlahovým topením. K části domu patří zahrada o výměře 400 m2. Objekt má vlastní studnu a plynovou přípojku s nádrží na vlastním pozemku. Vytápění domu je zajištěno ústředním plynovým topením. Dům se nachází v krásném, klidném prostředí vesnice s nádherným výhledem na Karlovy Vary a Slavkovský les. Fotografie jsou pořízeny z období před dokončením stavebních prací.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Voda

jiný zdroj vody
Tisová, Nejdek (Okres Karlovy Vary), Czech Republic
Cena
1 860 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně služeb RK a právního servisu
ID nabídky26651
AdresaTisová, Nejdek (Okres Karlovy Vary)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku400 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Kamila Frohlichová

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter