Tato nemovitost není dostupná

Zrekonstruovaný komerční objekt, 590 m², lukrativní lokalita, Nepomuk, Plzeň-jih

Zrekonstruovaný komerční objekt, 590 m2, lukrativní lokalita, Nepomuk, Plzeň-jih Zrekonstruovaný komerční objekt, 590 m2, lukrativní lokalita, Nepomuk, Plzeň-jih Zrekonstruovaný komerční objekt, 590 m2, lukrativní lokalita, Nepomuk, Plzeň-jih Zrekonstruovaný komerční objekt, 590 m2, lukrativní lokalita, Nepomuk, Plzeň-jih Zrekonstruovaný komerční objekt, 590 m2, lukrativní lokalita, Nepomuk, Plzeň-jih Zrekonstruovaný komerční objekt, 590 m2, lukrativní lokalita, Nepomuk, Plzeň-jih Zrekonstruovaný komerční objekt, 590 m2, lukrativní lokalita, Nepomuk, Plzeň-jih Zrekonstruovaný komerční objekt, 590 m2, lukrativní lokalita, Nepomuk, Plzeň-jih Zrekonstruovaný komerční objekt, 590 m2, lukrativní lokalita, Nepomuk, Plzeň-jih Zrekonstruovaný komerční objekt, 590 m2, lukrativní lokalita, Nepomuk, Plzeň-jih Zrekonstruovaný komerční objekt, 590 m2, lukrativní lokalita, Nepomuk, Plzeň-jih Zrekonstruovaný komerční objekt, 590 m2, lukrativní lokalita, Nepomuk, Plzeň-jih Zrekonstruovaný komerční objekt, 590 m2, lukrativní lokalita, Nepomuk, Plzeň-jih Zrekonstruovaný komerční objekt, 590 m2, lukrativní lokalita, Nepomuk, Plzeň-jih

Tento rozsáhlý, zrekonstruovaný objekt se nachází přímo v centru Nepomuka. V objektu se nachází restaurace, cukrárna, bistro, salon/herna a dvě kuchyně. První patro objektu je zatím nevyužité, nachází se zde pouze jedna bytová jednotka. Stávající prostory tedy lze dále rozšířit o ubytovací prostory s kapacitou cca 50 lůžek. Objekt je zkolaudován ještě pro jednu činnost, a to výrobu lahůdek. Prostory restaurace jsou také vhodné k využití pro hudební reprodukci. Jsou zde provedena protihluková opatření, která prošla testy roku 2007. K budově také náleží terasa (30 m2), která nabízí posezení přímo na historickém náměstí. Součástí objektu je také pozemek (50 m2) využívaný jako zázemí. Parkování je možné na velkém parkovišti před objektem nebo ve dvoře. V budově je přípojka k telefonní lince a zavedený internet. Lukrativní lokalita z výbornou dostupností. Cena je uvedena bez vybavení, které lze po dohodě s majitelem nemovitosti výhodně odkoupit. Objekt je také možné si pronajmout.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Voda

jiný zdroj vody
49.485375
13.582447
nám. A. Němejce, Nepomuk, Czech Republic
Cena
7 100 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně služeb RK a právního servisu
ID nabídky26636
Adresanám. A. Němejce, Nepomuk
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater2
Užitná plocha590 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter