Tato nemovitost není dostupná

Atraktivní nebytové prostory, 150 m², přímo v centru průmyslové zóny, Klatovy, vysokozdvižný vozík

Atraktivní nebytové prostory, 150 m2, přímo v centru průmyslové zóny, Klatovy, vysokozdvižný vozík Atraktivní nebytové prostory, 150 m2, přímo v centru průmyslové zóny, Klatovy, vysokozdvižný vozík Atraktivní nebytové prostory, 150 m2, přímo v centru průmyslové zóny, Klatovy, vysokozdvižný vozík Atraktivní nebytové prostory, 150 m2, přímo v centru průmyslové zóny, Klatovy, vysokozdvižný vozík Atraktivní nebytové prostory, 150 m2, přímo v centru průmyslové zóny, Klatovy, vysokozdvižný vozík Atraktivní nebytové prostory, 150 m2, přímo v centru průmyslové zóny, Klatovy, vysokozdvižný vozík Atraktivní nebytové prostory, 150 m2, přímo v centru průmyslové zóny, Klatovy, vysokozdvižný vozík Atraktivní nebytové prostory, 150 m2, přímo v centru průmyslové zóny, Klatovy, vysokozdvižný vozík Atraktivní nebytové prostory, 150 m2, přímo v centru průmyslové zóny, Klatovy, vysokozdvižný vozík

Pronájem lukrativních nebytových prostorů přímo v centru průmyslové zóny v Klatovech, městě plném investičních příležitostí. Prostorné sklady se nacházejí v přízemí nově postaveného komerčního objektu. Jsou kompletně zasíťované – satelit, kabelové televize, kabelové a ostatní rozvody. Ke skladům je samozřejmě k dispozici sociální zařízení, kuchyňka, šatny a garážové stání. Další výhodou je možnost využívání vysokozdvižného vozíku a dílenského vybavení. Celý areál, který je situovaný v řušné části města, je udržovaný údržbáři a zabezpečený. Nově vybudovaný komeční objekt skýtá mnoho variabilních možností při výběru nebytových prostor. Cena pronájmu skladů závisí na podlahové ploše. Bližší informace přímo u realitního makléře.

Telekomunikace

telefon
49.403043
13.270685
Sedlákova, Klatovy, Czech Republic
Cena
12 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky26622
AdresaSedlákova, Klatovy
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha150 m²
Plocha pozemku0 m²
Garážano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Ing. Michaela Csizmárová - Pobočka Plzeň
vedoucí pobočky

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter