Tato nemovitost není dostupná

Polovina dvojdomu nebo celý za SUPER CENU na Zličíně

Polovina dvojdomu nebo celý za SUPER CENU na Zličíně Polovina dvojdomu nebo celý za SUPER CENU na Zličíně Polovina dvojdomu nebo celý za SUPER CENU na Zličíně Polovina dvojdomu nebo celý za SUPER CENU na Zličíně Polovina dvojdomu nebo celý za SUPER CENU na Zličíně Polovina dvojdomu nebo celý za SUPER CENU na Zličíně Polovina dvojdomu nebo celý za SUPER CENU na Zličíně Polovina dvojdomu nebo celý za SUPER CENU na Zličíně Polovina dvojdomu nebo celý za SUPER CENU na Zličíně Polovina dvojdomu nebo celý za SUPER CENU na Zličíně Polovina dvojdomu nebo celý za SUPER CENU na Zličíně Polovina dvojdomu nebo celý za SUPER CENU na Zličíně Polovina dvojdomu nebo celý za SUPER CENU na Zličíně Polovina dvojdomu nebo celý za SUPER CENU na Zličíně

Novostavba na Zličíně, 3 minuty pěšky od metra. Dvojdům (k pronájmu obě poloviny zvlášť nebo celek za 60 000,– Kč) stojí ve slepé ulici. Ke každé polovině patří garáž pro jedno auto, spodní část s vybavenou kuchyní, v chodbě naproti dveřím do garáže je malá toaleta s umyvadlem a v obývacím pokoji (kde je kuchyňský kout) jsou velké skleněné dveře do zahrady za domem. V horním patře jsou 3 pokoje a koupelna s rohovou vanou. Celý dům je dobře izolovaný, obsahuje centrální vysavač. Bezpečnostní zařízení dle dohody, stejně tak ostatní vybavení. Dům je možné pronajmout i jako sídlo firmy.

Telekomunikace

telefon
50.059627
14.294418
U Zličína, Praha 5, Czech Republic
Cena
32 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplakty
ID nabídky2661
AdresaU Zličína, Praha 5
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha130 m²
Plocha pozemku0 m²
Terasaano
Balkónne
Garážano (1 stání)
Sklepne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jan Čížek

E-mail: honza@nejbyty.cz

Mobilní telefon: +420 777 098 829

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter