Tato nemovitost není dostupná

Luxusní nebytový prostor s výkladní skříní, centrum města Plzně, 155 m²

Luxusní nebytový prostor s výkladní skříní, centrum města Plzně, 155 m2 Luxusní nebytový prostor s výkladní skříní, centrum města Plzně, 155 m2 Luxusní nebytový prostor s výkladní skříní, centrum města Plzně, 155 m2 Luxusní nebytový prostor s výkladní skříní, centrum města Plzně, 155 m2 Luxusní nebytový prostor s výkladní skříní, centrum města Plzně, 155 m2 Luxusní nebytový prostor s výkladní skříní, centrum města Plzně, 155 m2 Luxusní nebytový prostor s výkladní skříní, centrum města Plzně, 155 m2 Luxusní nebytový prostor s výkladní skříní, centrum města Plzně, 155 m2 Luxusní nebytový prostor s výkladní skříní, centrum města Plzně, 155 m2

Luxusní nebytový prostor po kompletní rekonstukci v samém centru města. Prostory se nacházejí v přízemí budovy, nedaleko Františkánského kláštera. Tento prostor se celkem skládá ze 4 místností a chodby. V přední části prostoru naleznete velkou místnost s výkladní skříní. V prostoru je k dispozici kuchyňe vybavena kuch.linkou a samozřejmě je zde k užívání luxusní sociální zařízení. V prostoru je umístěn plynový kotel na ohřev vody a zdroje tepla. V celých kancelářích v rámci rekonstrukce právě probíhá výměna oken – veškerá okna, dveře i výkladná skříň, které můžete vidět na fotografiích budou nahrazeny standartními eurookny v hnědé barvě. Objekt je součástí historického centra města s dostupností veškeré MHD a služeb.

Voda

jiný zdroj vody
49.745808
13.378193
Františkánská, Plzeň, Czech Republic
Cena
55 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky26562
AdresaFrantiškánská, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha155 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Kamila Frohlichová

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter