Tato nemovitost není dostupná

Rodinný domeček určený k rekonstrukci, klidná lokalita, lesy, fotbalové hřiště, rybnik, Rochlov

Rodinný domeček určený k rekonstrukci, klidná lokalita, lesy, fotbalové hřiště, rybnik, Rochlov Rodinný domeček určený k rekonstrukci, klidná lokalita, lesy, fotbalové hřiště, rybnik, Rochlov Rodinný domeček určený k rekonstrukci, klidná lokalita, lesy, fotbalové hřiště, rybnik, Rochlov Rodinný domeček určený k rekonstrukci, klidná lokalita, lesy, fotbalové hřiště, rybnik, Rochlov Rodinný domeček určený k rekonstrukci, klidná lokalita, lesy, fotbalové hřiště, rybnik, Rochlov Rodinný domeček určený k rekonstrukci, klidná lokalita, lesy, fotbalové hřiště, rybnik, Rochlov Rodinný domeček určený k rekonstrukci, klidná lokalita, lesy, fotbalové hřiště, rybnik, Rochlov Rodinný domeček určený k rekonstrukci, klidná lokalita, lesy, fotbalové hřiště, rybnik, Rochlov Rodinný domeček určený k rekonstrukci, klidná lokalita, lesy, fotbalové hřiště, rybnik, Rochlov Rodinný domeček určený k rekonstrukci, klidná lokalita, lesy, fotbalové hřiště, rybnik, Rochlov Rodinný domeček určený k rekonstrukci, klidná lokalita, lesy, fotbalové hřiště, rybnik, Rochlov Rodinný domeček určený k rekonstrukci, klidná lokalita, lesy, fotbalové hřiště, rybnik, Rochlov Rodinný domeček určený k rekonstrukci, klidná lokalita, lesy, fotbalové hřiště, rybnik, Rochlov Rodinný domeček určený k rekonstrukci, klidná lokalita, lesy, fotbalové hřiště, rybnik, Rochlov Rodinný domeček určený k rekonstrukci, klidná lokalita, lesy, fotbalové hřiště, rybnik, Rochlov Rodinný domeček určený k rekonstrukci, klidná lokalita, lesy, fotbalové hřiště, rybnik, Rochlov Rodinný domeček určený k rekonstrukci, klidná lokalita, lesy, fotbalové hřiště, rybnik, Rochlov Rodinný domeček určený k rekonstrukci, klidná lokalita, lesy, fotbalové hřiště, rybnik, Rochlov Rodinný domeček určený k rekonstrukci, klidná lokalita, lesy, fotbalové hřiště, rybnik, Rochlov Rodinný domeček určený k rekonstrukci, klidná lokalita, lesy, fotbalové hřiště, rybnik, Rochlov Rodinný domeček určený k rekonstrukci, klidná lokalita, lesy, fotbalové hřiště, rybnik, Rochlov Rodinný domeček určený k rekonstrukci, klidná lokalita, lesy, fotbalové hřiště, rybnik, Rochlov Rodinný domeček určený k rekonstrukci, klidná lokalita, lesy, fotbalové hřiště, rybnik, Rochlov Rodinný domeček určený k rekonstrukci, klidná lokalita, lesy, fotbalové hřiště, rybnik, Rochlov Rodinný domeček určený k rekonstrukci, klidná lokalita, lesy, fotbalové hřiště, rybnik, Rochlov Rodinný domeček určený k rekonstrukci, klidná lokalita, lesy, fotbalové hřiště, rybnik, Rochlov

Nabízíme k prodeji rodinný domeček s půdou určený k rekonstrukci, v klidné lokalitě Rochlova u Nýřan nedaleko Plzně. Lokalita je malebná a klidná, lesy skvělé k procházkám, těsně vedle RD je k nalezení fotbalové hřiště a rybník. V obci je krásný zámek, doprava je dobrá – blízká dálnice (ale neruší!). Voda – 50 m od budovy je studna, elektřina a plyn na místě jsou. Školka a Škola se nacházejí v nedaleké Blatnici. Vlaková zastávka je přímo v Rochlově. Na podlahách je PVC, topení WAW. Místo je opravdu pěkné a klidné, stojí za prohlídku.

Voda

jiný zdroj vody studna
Rochlov, Rochlov (Okres Plzeň-sever), Czech Republic
Cena
500 000 Kč
celková cena
ID nabídky26529
AdresaRochlov, Rochlov (Okres Plzeň-sever)
Budovacihlová
Stavšpatný
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha73 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter