Tato nemovitost není dostupná

Pronájem prostorného domu, 800 m², přímo v historickém centru Plzně, komerční využítí

Pronájem prostorného domu, 800 m2, přímo v historickém centru Plzně, komerční využítí Pronájem prostorného domu, 800 m2, přímo v historickém centru Plzně, komerční využítí Pronájem prostorného domu, 800 m2, přímo v historickém centru Plzně, komerční využítí Pronájem prostorného domu, 800 m2, přímo v historickém centru Plzně, komerční využítí Pronájem prostorného domu, 800 m2, přímo v historickém centru Plzně, komerční využítí Pronájem prostorného domu, 800 m2, přímo v historickém centru Plzně, komerční využítí Pronájem prostorného domu, 800 m2, přímo v historickém centru Plzně, komerční využítí Pronájem prostorného domu, 800 m2, přímo v historickém centru Plzně, komerční využítí Pronájem prostorného domu, 800 m2, přímo v historickém centru Plzně, komerční využítí Pronájem prostorného domu, 800 m2, přímo v historickém centru Plzně, komerční využítí Pronájem prostorného domu, 800 m2, přímo v historickém centru Plzně, komerční využítí

Nevídané nebytové prostory, jež se nacházejí přímo v centru Plzně v těsné blízkosti hotelu Meriot, jsou zvenku kompletně zrekonstruované – nová plastová okna, nová dveře a nová fasáda. Vnitřní prostory jsou holostavbou. Nic nebrání tomu, aby zde vzniklo jedinečné prostředí pro Vaší komeční činnost přesně podle Vašich představ. Komerční objekt s vysokým potenciálem tvoří sklepní prostory, přízemí a podkroví. V domě je zavedena elektřina, rozvody vody a tepla je nutné dodělat. Prostory jsou vhodné pro sídlo firmy, pro wellnescentrum apod. Dříve byl objekt využíván jako lázně. Parkování bude možné na vlastním parkovišti. Exklusivní lokalita v srdci Plzně poblíž řeky a nově zrekonstruovaného parku zaručuje vysokou frekventovanost a stálou klientelu. Jedinečná nabídka s nutnou investicí, která se Vám zaručeně zhodnotí.

49.749611
13.378896
sady 5. května, Plzeň, Czech Republic
Cena
200 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky26520
Adresasady 5. května, Plzeň
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha800 m²
Plocha pozemku0 m²
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Vendula Vadašová

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter