Tato nemovitost již byla pronajata

Pěkný byt 1+1 k pronájmu, možnost se zařízením i bez, populární lokalita Plzeň - Bolevec

Pěkný byt 1+1 k pronájmu, možnost se zařízením i bez, populární lokalita Plzeň - Bolevec Pěkný byt 1+1 k pronájmu, možnost se zařízením i bez, populární lokalita Plzeň - Bolevec Pěkný byt 1+1 k pronájmu, možnost se zařízením i bez, populární lokalita Plzeň - Bolevec Pěkný byt 1+1 k pronájmu, možnost se zařízením i bez, populární lokalita Plzeň - Bolevec Pěkný byt 1+1 k pronájmu, možnost se zařízením i bez, populární lokalita Plzeň - Bolevec Pěkný byt 1+1 k pronájmu, možnost se zařízením i bez, populární lokalita Plzeň - Bolevec Pěkný byt 1+1 k pronájmu, možnost se zařízením i bez, populární lokalita Plzeň - Bolevec Pěkný byt 1+1 k pronájmu, možnost se zařízením i bez, populární lokalita Plzeň - Bolevec Pěkný byt 1+1 k pronájmu, možnost se zařízením i bez, populární lokalita Plzeň - Bolevec Pěkný byt 1+1 k pronájmu, možnost se zařízením i bez, populární lokalita Plzeň - Bolevec Pěkný byt 1+1 k pronájmu, možnost se zařízením i bez, populární lokalita Plzeň - Bolevec

Zařízený byt 1+1 ve 4. patře částečně rekonstruovaného domu s výtahem v ulici Komenského, Plzeň Bolevec. Dům je zateplen, plastová okna s žaluziemi. Místo je klidné, velkým plusem bytu je výhled na nedaleký Bolevecký rybník a s ním spojená možnost sportovního vyžití. Dostupnost do centra je rychlá, stejně jako nedaleká občanská vybavenost. Majitel je flexibilní, je zde eventuelné možnost po dohodě byt přenechat nezařízený. Pěkný byt za dobrou cenu v žádané lokalitě Plzně.

49.772631
13.371932
Komenského, Plzeň, Czech Republic
Cena
5 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl. 3000,-
ID nabídky26471
AdresaKomenského, Plzeň
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha40 m²
Balkónne
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Vendula Vadašová

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter