Tato nemovitost není dostupná

Zařízený 2+1 s balkonem v klidné části Koterov, u tramvaje, dobrá dostupnost do centra a Olympie

Zařízený 2+1 s balkonem v klidné části Koterov, u tramvaje, dobrá dostupnost do centra a Olympie Zařízený 2+1 s balkonem v klidné části Koterov, u tramvaje, dobrá dostupnost do centra a Olympie Zařízený 2+1 s balkonem v klidné části Koterov, u tramvaje, dobrá dostupnost do centra a Olympie Zařízený 2+1 s balkonem v klidné části Koterov, u tramvaje, dobrá dostupnost do centra a Olympie Zařízený 2+1 s balkonem v klidné části Koterov, u tramvaje, dobrá dostupnost do centra a Olympie Zařízený 2+1 s balkonem v klidné části Koterov, u tramvaje, dobrá dostupnost do centra a Olympie Zařízený 2+1 s balkonem v klidné části Koterov, u tramvaje, dobrá dostupnost do centra a Olympie Zařízený 2+1 s balkonem v klidné části Koterov, u tramvaje, dobrá dostupnost do centra a Olympie Zařízený 2+1 s balkonem v klidné části Koterov, u tramvaje, dobrá dostupnost do centra a Olympie Zařízený 2+1 s balkonem v klidné části Koterov, u tramvaje, dobrá dostupnost do centra a Olympie Zařízený 2+1 s balkonem v klidné části Koterov, u tramvaje, dobrá dostupnost do centra a Olympie Zařízený 2+1 s balkonem v klidné části Koterov, u tramvaje, dobrá dostupnost do centra a Olympie Zařízený 2+1 s balkonem v klidné části Koterov, u tramvaje, dobrá dostupnost do centra a Olympie Zařízený 2+1 s balkonem v klidné části Koterov, u tramvaje, dobrá dostupnost do centra a Olympie Zařízený 2+1 s balkonem v klidné části Koterov, u tramvaje, dobrá dostupnost do centra a Olympie Zařízený 2+1 s balkonem v klidné části Koterov, u tramvaje, dobrá dostupnost do centra a Olympie

Pronájem prostorného bytu 2+1 v žádané lokalitě na Koterově, u konečné tramvaje č. 1. Byt je kompletně zařízen (viz fotografie), ale eventuelně je možné ho i vyklidit na přání nájemce. Nachází se v 1. patře cihlové budovy bez výtahu, 60m², parkování je možné ve vnitrobloku. Balkon, komora. Telefon a přípojka kabelové televize jsou k dispozici. Lokalita je velice klidná a pěkná, občanská vybavenost výborná, dobrá dostupnost do obchodního centra Olympie stejně jako do centra města.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
49.723869
13.402384
Chválenická, Plzeň, Czech Republic
Cena
6 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 2000 Kč za 2 osoby
ID nabídky26393
AdresaChválenická, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha60 m²
Balkónano
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Vendula Vadašová

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter